Krvácení, ale test sílí

164
14.4.17 08:52

Krvácení ale test sílí

Ahoj holky…Potřebuji od vás slyšet zkušenost, pokud někdo má.
Rady tipu -lékař -vim, ale to není teď předmětem ;)
V roce 2016 jsem s půlročním odstupem prodělala dva SP, bez nutné revize.
Vždy to začalo slabim t. testem který nesílil, naopak stále slabnul a pak krvácení.
Nyní jsem otěhotněla po třetí, jsem cca 5dni od meskani MS ale včera jsem začala spinit až krvácet, bez větších bolesti. Pripustila jsem si, že je zkrátka opět po vsem, nikomu ani manželovi jsem nic neřekla ale test každým dnem sílí! 8o
(Viz foto)
Zazila některá z vas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

56926
14.4.17 08:58

@Zyxel01 měla jsem normální ms, takže nic není nemožné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.4.17 09:15

@martina.se
Díky za zkušenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
14.4.17 09:18
@martina.se píše:
@Zyxel01 měla jsem normální ms, takže nic není nemožné ;)

dobrý den, muzu se zeptat?? jsem 12. den po et 9.den et jsem zasla mit MS dali mi agolutin misto crinone a MS slabne ale test negativni :( je to spatne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56926
14.4.17 09:24

@missy23 pokud je test negativní, tak je to bída :think: ale - já nejsem doktor, takže zajdi za svým dr a uvidíš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
14.4.17 09:24

Taky jsem na začátku krvácela hned jsem jela na pohotovost a byla hospitalizována jsem ve 23 týdnu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.4.17 09:29

@Petule095
Díky ;)
Ja kdyz jsem krvacela u druhého tehu a jela do nemocnice, bylo mi jen řečeno, že takhle na začátku se stejně nedá nic dělat a že nezbývá, než čekat.
Proto se tam teď nehrnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
14.4.17 09:30

@Zyxel01
Jestli jsi začala krvácet až včera, tak je otázkou, jestli by to už s hodnotou HCG něco udělalo… :think: Může se jednat taky o hematom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
14.4.17 09:31
@Petule095 píše:
Taky jsem na začátku krvácela hned jsem jela na pohotovost a byla hospitalizována jsem ve 23 týdnu ;)

tak to zíram to je super no tak pockam do 18.4. to jdu na krev tak snad me prekvapi nu jinak blahopreju. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
14.4.17 09:33
@Zyxel01 píše:
@Petule095
Díky ;)
Ja kdyz jsem krvacela u druhého tehu a jela do nemocnice, bylo mi jen řečeno, že takhle na začátku se stejně nedá nic dělat a že nezbývá, než čekat.
Proto se tam teď nehrnu.

Tak většinou tam žena leží pár dní v posteli, bere ascorutin a doufá se, že se třeba ten zmiňovaný hematom vstřebá… Jestli máš doma stejné možnosti, tak je to super. No ale je pravda, že když se má těhotenství udržet, tak se asi udrží i bez nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.4.17 09:34

@hehehe
Díky ;)
Defacto už ve středu.
Ale to mě taky napadlo, že zkrátka ještě nezačala klesat hodnota, jenže dle testů je naopak několikanásobně vyšší.
Jak jsem psala, mám za s sebou dva SP a vždy začal test slábnout téměř „ihned“ ještě před krvácením.
Ja musím mít pořád něco extra :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5138
14.4.17 09:35
@Zyxel01 píše:
Ahoj holky…Potřebuji od vás slyšet zkušenost, pokud někdo má.
Rady tipu -lékař -vim, ale to není teď předmětem ;)
V roce 2016 jsem s půlročním odstupem prodělala dva SP, bez nutné revize.
Vždy to začalo slabim t. testem který nesílil, naopak stále slabnul a pak krvácení.
Nyní jsem otěhotněla po třetí, jsem cca 5dni od meskani MS ale včera jsem začala spinit až krvácet, bez větších bolesti. Pripustila jsem si, že je zkrátka opět po vsem, nikomu ani manželovi jsem nic neřekla ale test každým dnem sílí! 8o
(Viz foto)
Zazila některá z vas?

V takhle ranné fázi stejně nic nenaděláš. Asi bych přestala na týden s testováním a zkusila pak. Vím, že je to těžké, ale stejně to neovlivníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
14.4.17 09:37
@Zyxel01 píše:
@hehehe
Díky ;)
Defacto už ve středu.
Ale to mě taky napadlo, že zkrátka ještě nezačala klesat hodnota, jenže dle testů je naopak několikanásobně vyšší.
Jak jsem psala, mám za s sebou dva SP a vždy začal test slábnout téměř „ihned“ ještě před krvácením.
Ja musím mít pořád něco extra :think:

No asi ti nezbývá nic jiného, než zkusit hodit trochu volnější režim a čekat… Držím palec! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.4.17 09:40

Ahoj @Zabatko,
máš pravdu a vím to, hlavně jsem opravdu smiřena i s tím nejhorším, ukáže zkrátka čas, ja jen spíš ze zvědavosti a tím, ze jsem to doma nikomu neřekla, aby nás nebylo zklamaných zbytečně vic chtěla o tom někde pokecat a zjistit, jestli někdo nezazil totéž. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
14.4.17 09:42

@hehehe
Bohužel mám pracovní víkend ale rozhodně tam kotrmelce dělat nehodlám, aniže mě nehne. :D
Uvidíme, co ukáže čas. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama