Které jméno byste vybrali?

Anonymní
29.6.20 12:03

Které jméno byste vybrali

Ahoj holky, nějak se nedokážeme rozhodnout jaké jméno vybrat pro našeho syna, budu ráda za rády. Máme docela dlouhý seznam, lukáš, adam, daniel, šimon, tobiáš, filip, jakub, oliver, matyáš, matěj, mateo, david, michal, max, bruno, vojtěch, barnabaš, viktor, adrian, eliáš, damian, fabián, nathan, alan, kevin, samuel, tadeaš, robin. Které jméno byste vybrali? K příjmení se nám hodí všechna

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15727
29.6.20 12:05

Já jsem chtěla Barnabáše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26218
29.6.20 12:06

Adam, Jakub, David, možná Oliver.

Kevin, Barnabáš, Mateo a Nathan fakt né.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 12:06

A to pak až se bude někdo ptát, proč tohle jméno, tak řekněte, že to vybrali cizí lidi na netu?

• Nahlásit
  • Citovat
17390
29.6.20 12:08

Ja bych dala olivera, to je mi z tohohle seznamu nejblíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
29.6.20 12:09

Taková docela zajímavá směska, mě se z nich líbí Max, David, Jakub, Damian, Nathan, Sam, Mateo, Robin a určitě se mi nelíbí Barnabáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26218
29.6.20 12:11
@Anonymní píše:
A to pak až se bude někdo ptát, proč tohle jméno, tak řekněte, že to vybrali cizí lidi na netu?

Každý hlavně napíše něco jiného. To si rovnou může jméno vylosovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
29.6.20 12:11

Mně se moc líbí Viktor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23705
29.6.20 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nějak se nedokážeme rozhodnout jaké jméno vybrat pro našeho syna, budu ráda za rády. Máme docela dlouhý seznam, lukáš, adam, daniel, šimon, tobiáš, filip, jakub, oliver, matyáš, matěj, mateo, david, michal, max, bruno, vojtěch, barnabaš, viktor, adrian, eliáš, damian, fabián, nathan, alan, kevin, samuel, tadeaš, robin. Které jméno byste vybrali? K příjmení se nám hodí všechna

Lukáš, Adam, Matěj (Matyáš), Vojtěch, Viktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
29.6.20 12:13

Počkej, až se mimčo narodí a dej mu to jménu, které se ti k němu bude hodit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1985
29.6.20 12:17

By me vcelku zajimalo to prijmeni, kdyz se k nemu hodi Nathan i Vojtech :lol: Hodte je do klobouku a vylosujte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18698
29.6.20 12:22

Viktor, pro mě je to druhé nejhezčí jméno pro muže.
Nemám ráda jméno Lukáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49535
29.6.20 12:25

Mam Maxe. Libi se mi Elias a Damian.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1847
29.6.20 12:26
@bobulka88 píše:
By me vcelku zajimalo to prijmeni, kdyz se k nemu hodi Nathan i Vojtech :lol: Hodte je do klobouku a vylosujte.

Asi Novák :lol: :lol: :lol:
Ja bych třeba k prijmeni kde je Š nedala jmeno se Š…nebo treba Lukáš Kovář, to se mi taky k sobe nelibi. Syn ma teda Ř jak ve jméně, tak v příjmení, protoze je pojmenovaný po taťkovi. Jeste bych treba koukla jak daleko to má svátek od narozenin, aby to nemel tyden po sobe. Nema Šimon svatek kolem Vanoc? To by byl taky duvod, proc bych to nedávala. Jinak bych koukla v rodině, jestli nejaky dedecek nemel nejake extra jmeno :lol: a nebo treba mas ty narozky na Jakuba, tak proto dát Jakuba? Ty jo, ja bych si uz nevybrala :lol: :lol: :lol: vlastne jo, kluk by byl Jan po mym dedovi a holka asi bezejmenná, páč tam už jména fakt došly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
29.6.20 12:26

Libi se mi Adam, Jakub, Tadeas. Nelibi se mi Fabian, Kevin, Barnabas a Elias. Jak psala @Russet, to muzete rovnou losovat, aspon budete moct rict, ze jste si je vybrali sami a ne cizi lidi ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama