Kuchyňský robot - jaký vybrat?

9.10.19 15:16

Kuchyňský robot - jaký vybrat?

Ahoj holky,
chci letos napsat Ježíškovi o kuchyňský robot. Uvažuju nad KitchenAid nebo Smeg. Co byste mi doporučily za značku? Koukala jsem, že Smeg je teď novinka a nenašla jsem moc recenzí, ale barevně by se mi hodil víc do kuchyně než „kičák“. :roll:

Děkuju za jakoukoliv radu.. :kytka: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1237
9.10.19 15:51

Ja mam od sencor a fakt super, chvalim,. Melu si doma maso a je to fakt vdecnej pomocnik v tomto. A pred vanocema pojede hodne casto. Super je, ze se k tomu da postupne dokupovat prislusenstvi, zrovna nedavno jsem si koupila struhadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1025
9.10.19 15:56

My mame Kenwood a je perfektni, da se k nemu dokoupit vsechno mozne a dle meho nazoru je kvalitni, takze ho muzu jedine doporucit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
9.10.19 15:58

Já mám KA. A nedám na něj dopustit. Kámoš uvažuje nad Smeg, žije v Anglii a tam je to běžné dostupná značka a o dobrá recenze. A vzhledem k tomu, že ho začal prodávat potten panen, tak bych se ho nebála. Bude stejně kvalitní nebo víc jak KA. Nicméně já bych stejně šla do KA a to z těchto důvodů :

1. jsem blázen do této značky a v podstatě závislá :D
  2. je to běžnější značka, víc dostupná a tím pádem i komponenty a servis. Můžete využít různé akce na doplnění nástavců atd.
  3. spíš seženete náhradní díly atd.

4)Smeg se mi nelíbí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 16:22

Já mám Philco PHSM 9000 a nedám dopustit. Velké příslušenství a zvládne i hustší těsta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2220
9.10.19 16:40

Mam Kenwood uz spoustu let a skvele. Z vyberu Smeg/Ka bych sla do KA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11291
9.10.19 16:45

Mam KA uz nekolik let a nemam jedinou pripominku. Jede skoro denne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
9.10.19 16:52

Já loni našla pod stromkem Eta Storio. Jsem maximálně spokojená, používám téměř denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4588
9.10.19 21:12

Mám KA a zbožňuju ho. Se Smegem zkušenost nemám, viděla jsem zblízka jen lednici a ta mě (za ty prachy) trochu zklamala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 21:57

Holky, moc vám děkuji.
Vybrala jsem si tyto https://www.pottenpannen.cz/…-50-s-cerny/ nebo https://www.pottenpannen.cz/…vove-zelena/ Máme to doma sladěný do skandinávských tónů, tak by hledám tlumenější barvu. Ale primárně mi jde o ten výkon. Co byste mi doporucily? Ktery vybrat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4588
9.10.19 22:14

@Ivanka_Lenka S výkonem těžko říct. Kdyz jsem četla recenze o KA, tak v některých teoretických srovnáních vycházel hůř nez levnější roboty, protože měl nižší výkon (příkon? Teď určitě napíšu blbost :oops: ) motoru. Ale ve skutečnosti je výkonnější, protože ten motor je jinak uložen. Pro mě treba bylo rozhodující, ze ovládání KA je prakticky mechanické, není tam taková ta jemná elektronika, co se snadno zničí. Z praktické zkušenosti vyšlehá i jeden bílek a utáhne i hutné chlebove testo. Jak jsem psala předtím, Smeg neznám a nevím, jak je na tom…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
10.10.19 07:07

Já bych vzala ten zelený Ka. Ale tak já to mám jasný že jediné Ka (už mám doma 2 a blender :D). Jinak se zkus podívat i na jiné stránky jestli není levnější než u potten panen, bohužel to jsou nejdražší. Asi před měsícem měli slevu na vše 20% :( anebo jestli máš možnost koupit v Německu/Rakousku? Je tam o dost levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4588
10.10.19 07:33
@Beaumont píše:
Já bych vzala ten zelený Ka. Ale tak já to mám jasný že jediné Ka (už mám doma 2 a blender :D). Jinak se zkus podívat i na jiné stránky jestli není levnější než u potten panen, bohužel to jsou nejdražší. Asi před měsícem měli slevu na vše 20% :( anebo jestli máš možnost koupit v Německu/Rakousku? Je tam o dost levnější.

To je pravda, ja ho koupila pres německý eshop a i s dopravou to vyšlo zásadně levněji nez tady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama