Kurz pro ředitele škol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
March7
Kelišová 5843 příspěvků 01.10.14 19:27
Kurz pro ředitele škol

Ahojte, prosím, je někdo kdo ví něco o tomto http://grant.vos.cz/…ta/index.php?… ? Jedná se o kurz pro ředitele zš a sš. Potřebovala bych vědět, jestli je tady někdo, kdo ten kurz třeba dělal, nebo zná někoho, kdo to absolvoval…je to elearningový kurz a je zdarma (prý hrazen z fondu EU). Jsem nevěřící Tomáš a tak bych ráda poznala někoho, kdo to absolvoval…bylo to v zaměstnání uznáno? Děkuji mnohokrát…

Reakce:
March7
Kelišová 5843 příspěvků 01.10.14 20:04

Nikdo? :nevim:

Valerie83
Kecalka 289 příspěvků 01.10.14 20:06

Tak to dost pochybuju - na ředitele musíš mít kvalifikaci - studuje se to např. tady:
http://www.csm-praha.cz/cs/
I jen jako celoživotní vzdělávání, pokud už máš mgr…

March7
Kelišová 5843 příspěvků 01.10.14 20:17

@Valerie83 Já mám Mgr. :), mám kvalifikaci i praxi, ale je třeba, aby si ředitel dodělal kurz pro vedoucí pracovníky :) Může to dělat i při práci…

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 01.10.14 20:30

@March7 Pokud má škola akreditaci, proč ne

March7
Kelišová 5843 příspěvků 01.10.14 20:53

@blecha72 o.k., já jen, zdá se mi podezřelé, že to trvá jen 4 měsíce, že je to zdarma, a že to můžu dělat přes net…je to až příliš krásné…jestli chápeš, co chci říct :mavam:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 01.10.14 20:54
@March7 píše:
@blecha72 o.k., já jen, zdá se mi podezřelé, že to trvá jen 4 měsíce, že je to zdarma, a že to můžu dělat přes net…je to až příliš krásné…jestli chápeš, co chci říct :mavam:

Jo, normálně to trvá 3 semestry, je to rychloškola, u peďáku běžně uznávaná.

March7
Kelišová 5843 příspěvků 01.10.14 20:59

@blecha72 myslíš tedy, že to bude v pořádku? Že by to budoucí zaměstnavatel uznal? Mohu se zeptat, ty jsi v této pozici? Jde mi o to, abych si udělala kurz při mateřské, kdy mám čas (hlavně po nocích, takže mi vyhovuje maximálně elearningová forma), abych ho nemusela dělat později, pokud bych někdy v budoucnu třeba konkurz vyhrála.

March7
Kelišová 5843 příspěvků 02.10.14 13:46

Pokud to někoho zajímá, tak jsem se dovolala přímo na ten institut, který to zaštiťuje. Vážně to existuje, škola na to získala grant. ALE…zdarma je to JEN pro studenty ze Zlínského kraje. :,( Takže my ostatní „utřem nos“ Ach jo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >