Kurzy přes úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 18:12
Kurzy přes up

Ahoj, chci se zeptat jak to funguje na kurzech přes úřad práce. Přihlásila jsem se na kurz, byl mi schválen, mám jít podepsat nějakou dohodu a po dohodě začne kurz. Chtěla jsem se zeptat jak to funguje, jestli budu docházet každé den nebo dostanu nějaký plán? Zdá bude nějaká praxe, jdu na kurz sekretářky.
Zda budu nějak placená.
Taky by mě zajímalo když si najdu práci, tak je to důvod opustit kurz i up?
Kdo má prosím zkušenost, tak děkuji za odpovědi.
Bylo mi sděleno, že se vše dozvím jak půjdu podepsat tu dohodu, ale už teď jsem trochu zvědavá jak to funguje :think:

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 03.03.19 19:03

Pokud mas kurz zarizen pres UP tak pani co te ma na starosti, ti ma tohle vsechno rict. Jak to muzeme vedet my? Zajdi si tam zitra, praci nemas, takze cas asi jo, zajdi si tam/zavolej svoji urednici a vse si domluv a zjisti. Jak chces delat sekretarku, kdyz te tohle nenapadne automaticky

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30349 příspěvků 03.03.19 19:07
@Micaella22 píše:
Pokud mas kurz zarizen pres UP tak pani co te ma na starosti, ti ma tohle vsechno rict. Jak to muzeme vedet my? Zajdi si tam zitra, praci nemas, takze cas asi jo, zajdi si tam/zavolej svoji urednici a vse si domluv a zjisti. Jak chces delat sekretarku, kdyz te tohle nenapadne automaticky
:zed: no takovou bych teda chtěla… ;)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 19:24
@Micaella22 píše:

Vsak říkám, že v den dohody, kdy to jdu podepsat, tak mi vše oznámí příslušná úřednice. Taky mě napadlo se zeptat a tohle mi řekla. Já se ptala, zda někdo nemá zkušenosti, tak by byl hodný, aby mi sdělil své zkušenosti. Nechtěla jsem rejpave řeči.
To, že jsem přišla o práci,diky snižování stavu a jsem na UP necelý měsíc, znamená, že nemám okamžitě co na práci?…

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30349 příspěvků 03.03.19 19:42
@Anonymní píše:
Vsak říkám, že v den dohody, kdy to jdu podepsat, tak mi vše oznámí příslušná úřednice. Taky mě napadlo se zeptat a tohle mi řekla. Já se ptala, zda někdo nemá zkušenosti, tak by byl hodný, aby mi sdělil své zkušenosti. Nechtěla jsem rejpave řeči.
To, že jsem přišla o práci,diky snižování stavu a jsem na UP necelý měsíc, znamená, že nemám okamžitě co na práci?…

ne, neumíš si opatřit informace přímo u zdroje, tedy na =UP.O to jde.A k těm údajným rejpavým řečem - sekretářka musí něco vydržet, to si piš.Tebe tady rozhodí pár slov.

Váš příspěvek
Reklama