Lahev “ala rajec”

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ancic279
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 14:49
Lahev “ala rajec”

Ahoj. Nevíte někdo o dětské láhvi, která by měla pitko na stejném principu jako mají lahve Rájec? Tj. tvrdé pitko a membránu, takže pití se nerozlévá? Chtěla bych malé koupit nejakou pořádnou lahev, ať pořad nekupuju PETky. Hledala jsem už všude možně, ale bez úspěchu, tak třeba někdo bude mít tip. Předem všem děkuji.

Edit: specifikace lahve :)

Příspěvek upraven 30.01.18 v 15:12

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

mooch
Extra třída :D 13686 příspěvků 30.01.18 14:55

http://www.maspex.cz/…oda_0_5l_pet

Zireael
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 30.01.18 14:57

Kubík Play má stejné (na lahvi teda musí být napsané „víčko nekape“ - dříve ho měli bez té membrány).

ancic279
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 15:10

@mooch @Zireael holky Dekuji, ale ja právě nemyslím PETku, ale nějakou pořádnou lahev. Nechci právě pořad kupovat ty PETky.

bambule23
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 30.01.18 15:13

@Zireael @mooch Ja myslim ze zakladatelka se ptala na neco jineho, nez na dalsi druh „piticek“. :nevim:
Zakladatelko bohuzel neporadim, my pouzivame vzdy par dni lahev od kubika, pak vyhodime a koupime novou. :nevim:

mooch
Extra třída :D 13686 příspěvků 30.01.18 15:15

Ale Rájec je taky PETka, ne? :think:

vertunka
Závislačka 4318 příspěvků 30.01.18 15:21

Myslim, ze v DM jsem videla.

Ale ja osobne bych to ditku na pravidelne piti nedavala, nici to patro.

peta81
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 30.01.18 15:33

@ancic279 nasi kluci 2 a 4 let taky na cestach hodne jedou v PET kach :nevim: pouzivame jupik, kubik, rajec opakovane, pak vyhodim. odpada tim myti spatne dostupnych mist. jinak jeste pouzivame od Nuk, je to podobne, proste jako na klasickych sportovnich lahvich to pitko vytahnes zubama, neprotyka.
 http://www.nuk-cz.cz/detske-lahve

malytlustyhroch
Kecalka 419 příspěvků 30.01.18 15:40

Silikonová láhev Squeasy
Dá se do ní dát i přesnídávka i pití, já tam teda tu přesnídávku zapomněla a když jsem ji v létě po 14 dnech našla tak jsem to vyhodila i s lahví :oops: takze jsme ji neměli moc dlouho. Podrobnosti si nepamatuju. Pítko má membránu jako Rájec, ale celá lahvička je měkká, což má i nevýhody, třeba když se jí dítě rozhodne použít jako vodní pistoli…

ancic279
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 17:23

@mooch ano je to petka a ja bych pravé chtěla koupit lahev, kterou bude mít dlouho a ne kupovat petky. Psala jsem to tak pro přirovnání typu pitka :)

ancic279
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 17:26

@peta81 taky to ted dělám tak, ale vadí mi to stále kupovali nového plastu. Vytahovací zubama by malá zatim asi nedávala. Ale později se na ne podívám. Dekuji.
Edit: reakce na jinou uživatelům

ancic279
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 17:29

@malytlustyhroch Dekuji, podívám se na to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama