Reklama

Léčba obtěžující rýmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 25.07.18 08:25
Léčba obtěžující rýmy

Ahoj, syn má alergickou rýmu, par měsíců, lékařka nám dala antihistaminika, zatim nevíme na co je alergický, prý na podzim máme jit na alergologii. Léčba nezabírá, nemate někdo zkusenosti s tímto světlem? Bionette…

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19333 příspěvků 25.07.18 09:01

tak pokud nezabírají antihistaminika, tak bych se zamyslela, jestli jde opravdu o alergickou rýmu :think: :nevim:
Co bere? Zkusila bych vyměnit účinnou látku.
Jinak se světlem zkušenost nemám. Syn měl alergickou rýmu (resp. mu alergie zhoršovala běžnou rýmu) na roztoče. Zkoušeli sme kde co, včetně homeopatie (ta bych řekla, že částečně pomohla). Nakonec nejlíp pomohlo vyměnit spaní za duté vlákno a naučit se vysmrkat :jazyk: Teď je pokoj, a to ty srajdy oblbovací nebere už dva roky…

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 25.07.18 09:07

Ano,je to alergie,smrka nekolik mesicu.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19333 příspěvků 25.07.18 09:14

@Karlaska kdyby to byla alergie, tak zaberou antihistaminika. Nemáte náhodou Aerius? Znám spoustu dětí, kterým tohle antihistaminikum nezabralo.
Zodac např. zabírá výrazně lépe (ale syn po něm byl jako oblbnutej, takže jsem právě hledala alternativy).

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19333 příspěvků 25.07.18 09:22

jinak jestli mu pravidelně prolejváš nosánek kapkama, tak ta rýma může být klidně způsobená těma kapkama - jak je nosní sliznice tak podrážděná, případně již vznikl návyk, tak tělo paradoxně reaguje další rýmou a nateklou sliznicí (takže se to tváří jako rýma, na kterou je potřeba kapky použít) ;)

Jen prostě říkám, že u spousty rým je nejlepší naučit dítko pořádně smrkat a nechat tělo, ať se s tím popere samo, maximálně mu v nějaké nejhorší fázi pomoct mazáním bylinek (éterické oleje nebo masti) pod nos pro protažení.
Já sama s rýmama bojovala roky, jak u mě, tak u syna. Moje sestra si právě vytvořila tak dokonalý návyk, že jí tělo na každé vysazení nosních kapek reagovalo absťákem :roll: (nateklý nos, úplný ucpání, dokud nedodala dávku 8o )
A na mnoha frotnách, jak u kamarádek, tak u mojí rodiny, se nakonec zjistilo, že je nejlepší se na tuhle chemii prostě vyprdnout.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama