Reklama

Líný chlap nebo chci moc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 12:04
Liny chlap nebo chci moc?

Chlap vyrustal v rodine kde matka dela vse a otec nic. Kdyz jsme nemeli deti vse jsem zastala ja a on si vymetaval hospody. V tehotenstvi zacal sekat latinu, prestal chodit do hospody, kourit a hulit travu. Kdyz se syn narodil zaclo to znovu. Kazdy patek musi chodit na pivo protoze chodi prece do prace. Po praci musi mit lahvace na balkone aby oddelil doma a praci, vetsinou se i zhuli. Musim skemrat aby sel nakoupit. Jednou max dvakrat se premuze a umyje nadobi a vyjmecne pro sebe uvari. Kdyz chci doma pouklizet bo to dopoledne nestiham, skemram a posloucham tunu kecu jak chodi do prace a ja jsem doma. Syn je mamanek tudiz se od nei nehnu 7m, spinka v koupacce semnou jinak neusne, nemam sanci doma nic stihnout. Kdyz prijde chlap z prace ve 3,tak nez si da svuj ritual na balkone jsou 4,pak jdu s malym spinkat, kdyz alespon pak chci neco udelat uz je unaveny a vetsinou cumi na tv. Pripadam si fakt neschopne, potrebovala jsem to pustit do vetru. :) Nejlepsi je, ze se chvasta vzdy kdyz uvari jednou tydne a umyje nadobi. Ja pak samo sebou jsem neschopna a lina snacha co se neumi ani postarat o d9macnost, ktera je v demolicnim stavu momentalne. :'(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10109 příspěvků 30.01.18 12:07

Uz začátek je problém - poridis si dítě s někým, kdo vymeta hospody a doma nic nedělá. Hnala bych ho svinským krokem uz tehdy. Hulení bych netolerovala. K čemu takový chlap vlastně je?

unuděná
Kelišová 5450 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 12:09

:roll: Holka holka, jakyho sis poridila, takovyho mas. S takovym clovekem bych si v zivote neporidila dite, a navic u tebe se ani neda mluvit o tom, ze by se postupem casu zmenil.Byl takovej vzdy. Takze se s tim bud smiris, nebo od nej odejdes. Jestli zustanes, muzes si, byt jista, ze syn za deset, patnact let bude jeho verna kopie.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 30.01.18 12:11

Co to máš za chlapa? 8o ale to je tvoje věc :roll:… Co nestíháš? Mě chodí chlap z práce domů na oběd. Vždy je uklizeno, vždy mám uvařeno :nevim: a to se syn taky odemne nehne… Davala jsem mu hračky do kuchyně na zem, nebo do toho houpacího lehátka vedle sebe, nebo mi kramoval spodní šuplíky v kuchyni… teď jak je větší (2roky) tak stojí u mě a povídáme si, nebo mu na chvíli pustím pohádku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 12:14

Nechceš moc, to že chlap pomáhá i s domácností, když je v rodině malé dítě, je podle mě normální. Ten můj si také občas zahulí, ale já to nesnáším a máme dohodu, že já ho zhuleného vidět nechci, ať si to dělá, když jede někam s kamarády. Hospoda každý pátek by na mě taky byla moc. Ty na oplátku někam takhle chodíš, odpočinout si od „své práce“? (odpovídat nemusíš, odpověď je mi jasná :mrgreen: ). Nevím no, myslím, že byla chyba, žes to za něj dřív dělala a nechala ho lítat po putikách. Ten můj byl taky zvyklý na kompletní mama servis až do nějakých 24 let. Když si ale pořídil první byt, schválně jsem se k němu nestěhovala hned nastálo (i když to po mě chtěl), aby si vyzkoušel, co taková péče o domácnost obnáší a dneska doma funguje (i když občas s řečma) suprově. Ten tvůj už se ti bude předělávat těžko :nevim:
 K.

terulína
Neúnavná pisatelka 16619 příspěvků 30.01.18 12:15

A to jsi fakt čekala, že se s příchodem dítěte změní?
Můj chlap toho v domácnosti moc neudělá, ani to po něm nechci. Ale chodí do práce a stará se o děti, když to jde.

To pití a hulení je celkem problém 8o

elen-ka
Extra třída :D 12062 příspěvků 8 inzerátů 30.01.18 12:15
@Anonymní píše:
Chlap vyrustal v rodine kde matka dela vse a otec nic. Kdyz jsme nemeli deti vse jsem zastala ja a on si vymetaval hospody. V tehotenstvi zacal sekat latinu, prestal chodit do hospody, kourit a hulit travu. Kdyz se syn narodil zaclo to znovu. Kazdy patek musi chodit na pivo protoze chodi prece do prace. Po praci musi mit lahvace na balkone aby oddelil doma a praci, vetsinou se i zhuli. Musim skemrat aby sel nakoupit. Jednou max dvakrat se premuze a umyje nadobi a vyjmecne pro sebe uvari. Kdyz chci doma pouklizet bo to dopoledne nestiham, skemram a posloucham tunu kecu jak chodi do prace a ja jsem doma. Syn je mamanek tudiz se od nei nehnu 7m, spinka v koupacce semnou jinak neusne, nemam sanci doma nic stihnout. Kdyz prijde chlap z prace ve 3,tak nez si da svuj ritual na balkone jsou 4,pak jdu s malym spinkat, kdyz alespon pak chci neco udelat uz je unaveny a vetsinou cumi na tv. Pripadam si fakt neschopne, potrebovala jsem to pustit do vetru. :) Nejlepsi je, ze se chvasta vzdy kdyz uvari jednou tydne a umyje nadobi. Ja pak samo sebou jsem neschopna a lina snacha co se neumi ani postarat o d9macnost, ktera je v demolicnim stavu momentalne. :'(

Pokud ti to vytučněné nevadilo před tím a zůstala jsi s ním, bohužel moc možností nemáš. Buď v té situaci zůstaneš, ale je potřeba počítat s tím, že se partner nezmění, nebo změní spíše k horšímu, nebo odejít. Ale také počítej, že děti se učí nápodobou, tj. když syn uvidí, jak se chová jeho táta, bude se chovat stejně - viz tvůj manžel a jeho otec.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19598 příspěvků 30.01.18 12:17

No hele, když odhlídnu od těch plačících slov, tak chlap chodí do hospody jednou týdně v pátek, po práci si dá hodinu oddych a jednou dvakrát týdně umyje nádobí a jednou týdně uvaří.
Popravdě, můj chlap nedělal doma, když jsem byla na MD, ani to. Nechápu, jak ženská s jedním dítětem nemůže stihnout s kočárkem zajet nakoupit a hodinu denně doma něco pošolíchat, aby se doma nelepilo k podlaze :nevim:
Tolik k tomu, co dělá a nedělá. Každému vyhovuje něco jiného, má jiné nároky…

Na druhou stranu to, že se denně zhulí a hustí by mi vadilo natolik, že bych s ním vůbec nebyla ochotná otěhotnět.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 12:17

Jo a nestíhačka s jedním malým dítětem je teda věc druhá..bydlíte v 6+1 se zahradou?? 8o
 K.

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 30.01.18 12:18

Jak je tu psáno.. když si ženská myslí, že se chlap dítětem změní, tak dělá chybu, ale velikou. Pokud byl zvyklý, že žena všechno obstará a chlap si válí bambule na gauči, tak to bude hodně práce chtít, aby se změnil a změnil se dobrovolně. :nevim:

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 30.01.18 12:18
@Anonymní píše:
Chlap vyrustal v rodine kde matka dela vse a otec nic. Kdyz jsme nemeli deti vse jsem zastala ja a on si vymetaval hospody. V tehotenstvi zacal sekat latinu, prestal chodit do hospody, kourit a hulit travu. Kdyz se syn narodil zaclo to znovu. Kazdy patek musi chodit na pivo protoze chodi prece do prace. Po praci musi mit lahvace na balkone aby oddelil doma a praci, vetsinou se i zhuli. Musim skemrat aby sel nakoupit. Jednou max dvakrat se premuze a umyje nadobi a vyjmecne pro sebe uvari. Kdyz chci doma pouklizet bo to dopoledne nestiham, skemram a posloucham tunu kecu jak chodi do prace a ja jsem doma. Syn je mamanek tudiz se od nei nehnu 7m, spinka v koupacce semnou jinak neusne, nemam sanci doma nic stihnout. Kdyz prijde chlap z prace ve 3,tak nez si da svuj ritual na balkone jsou 4,pak jdu s malym spinkat, kdyz alespon pak chci neco udelat uz je unaveny a vetsinou cumi na tv. Pripadam si fakt neschopne, potrebovala jsem to pustit do vetru. :) Nejlepsi je, ze se chvasta vzdy kdyz uvari jednou tydne a umyje nadobi. Ja pak samo sebou jsem neschopna a lina snacha co se neumi ani postarat o d9macnost, ktera je v demolicnim stavu momentalne. :'(

Nějak nechápu co nestíháš se 7 měsíčním mimčem. Já mám 2 děti a psa večer je vše hotovo a mám čas na manžela a to chodí domu z prace mezi 6-8hodinou. Musíš si s ním promluvit ale v klidu žádný hysterický výstupy. Třeba to pomůže hlavně to chce poprosit na rozkazy žádnej chlap nefunguje.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 30.01.18 12:22
@Anonymní píše:

Tak s podobným typem bych si nedělala dítě, když to měl nastavený takhle od mala, že on nic dělat nemusí a maminka vše zařídí, tak je to těžký. Ale určitě bych u chlapa nikdy neškemrala, ty se hlavně snaž, aby z malého vyrostl jiný typ muže :nevim:

elen-ka
Extra třída :D 12062 příspěvků 8 inzerátů 30.01.18 12:23
@Anonymní píše:
Jo a nestíhačka s jedním malým dítětem je teda věc druhá..bydlíte v 6+1 se zahradou?? 8o
K.

No tak já do 4 měsíců prvního dítka nestíhala taky nic, pak se to zlepšilo, ale velký problém bylo to co očekával manžel a realita. Manžel očekával kompetně vygruntovaný a naleštěný byt denně, já měla „jen“ poklizený, ale třeba s hračkami po bytě. Za hezkého počasí jsme raději byly celé odpoledne venku.

Lenka_Hal
Závislačka 4845 příspěvků 30.01.18 12:24

Moc toho urcite nechces a nedostavas ani malo. Proc jsi kdy za nej vsechno delala? To je jasny, ze pak nezacne sam od sebe pomahat. Ale Jak z toho ven teda nevim. Nechat ho nekdy doma Jen s ditetem? At se stara…

Lionjoe
Nováček 2 příspěvky 30.01.18 12:26

Jentak se neříká „Jak se syn chová ke své matce, tak se bude chovat ke své ženě.“ Neber to zle, ale co jsi zasela, to sklízíš. Ve tvém nářku je spousta věcí, které nechápu. Proč jsi ho nekopla do záděle už před těhotenstvím? Když opomenu to, že má docela slušnej náběh na alkoholismus… on se chodí občas bavit, chodíš jednou v tejdnu i ty? Pokud ne, vysvětli mu, že jestli je on v práci 8 hodin, ty jsi v práci 24 hodin a máš taky nárok na „pivko“. Co se týče úklidu. Občas se stane, že to prostě nevýjde, ale každý den? Stíhají to jiné ženy a to mají i více jak jedno dítě… nejdříve bych se pokusila syna „odmaminkovat“ a pokud přes to nepojede vlak, co zkusit uklízet s nosítkem? Určitě to bude o dost stížené a nebude uklizeno tak, jak bys uklidila normálně, ale lepší něco, než nic.
Každopádně jako první bych začala u sebe. Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >