Loutkové divadlo ve 2 letech

253
22.11.08 14:45

Loutkové divadlo

Ahoj maminy,
jdu na radu, náš malý rarach má 2 roky a 3 měsíce a dnes jsem viděla upoutávku na představení loutkového divadla. Myslíte, že takový maloch už je schopný to zvládnout? Zima je sice v podstatě teprve za dveřmi, ale me už dochází fantazie, jak drobka zabavit za dlouhých zimních večerů:( , tak se chytám všeho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11055
22.11.08 15:12

A jak dlouho vydrží u televize nebo u pohádky? Pokud klidně půl hodiny, tak bych šla. Honzík byl poprvé na divadelním představení, když mu bylo 2 roky a 7 měsíců a moc se mu to líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
16.5.12 09:25

Loutkové divadlo doma

Chtěla bych pořídit dětem loutkové divadélko, máte nějaké tipy na výrobu? A kde najdu nějaké hry? Sama na vymýšlení moc nejsem. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
16.5.12 10:09

nevyrábím

nevyrábímVyrobit bych se nepokoušela, na to jsem fakt levá :( , ale ty loutky jsou fakt hezký. Já jsem schopná vyrobit jenom kulisy. :lol: Tvoje máme je šikovná, moc hezká loutka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
16.5.12 10:58

No vyřezávat bych je zrovna nemusela, to by děti zatím vyrostly, ale koník dobrej, kdyžtak pošli ještě něco pro inspiraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
16.5.12 11:13

Asi to nechám až na Vánoce, někde jsem viděla prodávat takové papírové skládací kulisy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama