Mallorca el arenal - kde budeme mít relativní klid?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 13.04.18 09:27
Mallorca el arenal

Ahoj, v létě jedeme s manželem bez dětí na 4 noci na mallorcu, máme už koupené letenky a bohužel jsme se asi trochu unáhlili. Rádi bychom klid a menší pláž. Bohužel, co jsem koukala, tak všechny tyto pěkné pláže jsou celkem od letiště dost daleko a cestování busem aspoň další dvě a půl hod, což manzěl nechce, jelikož jedeme pouze na 4 noci. Takže zbývá pouze pláz v El arenal, která je ale veliká a dle mého ro bude hlava na hlavě? Chci poprosit, kdo na této pláži byl, dá se někam,,zalézt” kde budeme mít relativní klid? Myslim nějaký u tes nebo tak, nebo se musíme smířit s davy lidí? Moc děkuji za případné rady a typy :mavam:

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 13.04.18 09:36

Budu Vás muset zklamat, byla jsem tam před dvěma roky a nikdy víc. Palma a El Arenal jsou dvě nejdivočejší letoviska na Mallorce, pláže hlava na hlavě a klid si tam opravdu neužijete. A to dokonce ani večer, všude jen davy většinou mladých turistů( hlavně německých) a každých cca 200 m diskotéka nebo bar. Kolikrát se ani noci nedá pořádně spát a to jsme byli v hotelu 1000 m od pláže. Prostě to tam opravdu žije. Klidnější je jihovýchodní pobřeží, ale tam jsou plážičky tak malé, že jsou také narvané k prasknutí. Ale jinak je Mallorca nádherný ostrov, půjčili jsme si auto a za jeden den projeli úplně vše.

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 13.04.18 09:38

@Lamátko Co si pamatuji, tak tam byla opravdu hlava na hlavě :? Ale to už je cca 4 roky zpět, nevím jak je to teď. Pokud si to pamatuji správně, tak se dalo projít nakonec pláže, ale myslím, že tam bylo přístaviště.

Jinak jídlo bylo vynikající, takže my se vždycky nadlábli, schrupli si a vyrazili za zábavou :cert:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 4 inzeráty 13.04.18 09:47

Tak já mám zcela odlišnou zkušenost. Byla jsme přímo v El Arenal první týden v červenci a na pláži rozhodně nebyla hlava na hlavě, ale spoustu volného místa, navíc při odjezdu jsem zjistila, že kdybych nebyla lína se jít projít, tak druhým směrem je ještě hezčí pláž. Jinak to, že to tam v noci žije a obzvlášť v létě mi nepřijde nic zvláštního, spíš jsem asi nezažila, že by to někde nežilo a to už jsem byla na hodně místech v zahraničí :D byla jsem na Mallorce i na Cala Mandia a tam to bylo tedy výrazně hezčí, akorát na mě byl ten hotel obrovský, ale pláže krásné, když se člověk šel projít, tak si i mohl najít někde na útesu svoje místečko ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 13.04.18 10:01

@Twixinka První týden v červenci, to jste chytila období, kdy ještě německé děti nemají prázdniny. My jsme na pláži o čtrnáct dní déle nemohli najít volné místo. Lehátka volná tedy byla, ale 16 Euro pro dvě osoby mi opravdu přijdou vyhozené peníze.

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 13.04.18 13:55

Ještě koukáme na hotely na trivagu, že tedy nakonec přeci jen bychom i busem, mám ztažený jízdní řád. Mám tedy blbý dotaz: co znamená, když u hotelu na trivagu píší letištní doprava. To myslí tedy něco jiného než klasickou hromadnou dopravu.?Nebo, jak tomu mám rozumět a kde zjistim cenu té letištní dopravy a čas.?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 13.04.18 14:52

@Lamátko V tom bohužel nepomůžu, my letěli s CK a měli jsme zajištěný transfer do i z hotelu. Ale možná to je a hromadná doprava a znamená to, že tam autobus z letiště jezdí. Ona Mallorca je malá, mají to docela propojené. My jeli hromadnou dopravou pouze do Palmy, ale zpátky autobus prostě projel zastávkou bez zastavení, tak jsme si vzali taxíka. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >