Reklama

Uherské hradiště tipy na výlet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 16:52
Uherské hradiště tipy na výlet

Nemáte nějaké tipy co po okolí? Máme ubytko v krásném penzionu, jdeme určitě do Aquaparku. Na hrad Buchlov jsme šli minule, byli jsme i na Velehradě i v tom skanzenu kousek od toho. Do zoo ve Zlíně se nám nechce, bude tam o víkendu lidí jak blázen.

Reklama

Reakce:

El-Brno
Kelišová 5454 příspěvků 10.04.18 16:58

https://www.emimino.cz/…tsku-313622/

El-Brno
Kelišová 5454 příspěvků 10.04.18 17:01

V tuto dobu je zde spousta akci, jako jízda králů v Kunovicich, košty vín, akce v kovozoo… Krásný je i nedaleký zámek v Miloticich, jdou půjčit kostýmy, to děti moc baví…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 17:01
@El-Brno píše:
https://www.emimino.cz/…tsku-313622/

díky, nenašlo mi to když jsem to zakládala, nenapadlo mě to psát takhle..

Lenka_Hal
Závislačka 4543 příspěvků 10.04.18 17:05

Co vim, tak od Kromerize vede az do UH krasna cyklostezka, jestli jste aktivnejsi a mate sebou kola.Teda krasna je u Kromerize a Otrokovic, az u UH jsem nebyla. :think: Anebo autem az do KM podivat se na Podzamezkou a Kvetnou zahradu, zamek…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 17:07

Taky mě teď napadla ta Květná zahrada, máme to po cestě zpět, to by šlo…

Evullka
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 6 inzerátů 10.04.18 17:22

@Doe_Jane V Podzámecké je nějaká menší zoo, ptáci a tak a nějaký rybník, krmili jsme kačeny, jaké je to v květné pro děti nevím. A v Kroměříži je i zrcadlové muzeum

El-Brno
Kelišová 5454 příspěvků 10.04.18 17:37

V tuto dobu je zde spousta akci, jako jízda králů v Kunovicich, košty vín, akce v kovozoo… Krásný je i nedaleký zámek v Miloticich, jdou půjčit kostýmy, to děti moc baví…

elen-ka
Extra třída :D 11910 příspěvků 9 inzerátů 10.04.18 17:49

@Doe_Jane Zámek Buchlovice, pak je tam muzeum (ve Starém městě), je tam i Kovozoo (také ve Starém městě).

Irca92
Nováček 2 příspěvky 10.04.18 18:19

Pro deti je super napr. Kovozoo ve Starem Meste nebo expozice Ziva voda na Velehradu.

lena002
Nováček 3 příspěvky 04.05.18 13:47

Zajimave je hlavne pro kluky Letecke muzeum v Kunovicich a Slovacke Muzeum v Uherskem Hradisti.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama