Uherské hradiště tipy na výlet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 16:52
Uherské hradiště tipy na výlet

Nemáte nějaké tipy co po okolí? Máme ubytko v krásném penzionu, jdeme určitě do Aquaparku. Na hrad Buchlov jsme šli minule, byli jsme i na Velehradě i v tom skanzenu kousek od toho. Do zoo ve Zlíně se nám nechce, bude tam o víkendu lidí jak blázen.

Reakce:

El-Brno
Kelišová 5456 příspěvků 10.04.18 16:58

https://www.emimino.cz/…tsku-313622/

El-Brno
Kelišová 5456 příspěvků 10.04.18 17:01

V tuto dobu je zde spousta akci, jako jízda králů v Kunovicich, košty vín, akce v kovozoo… Krásný je i nedaleký zámek v Miloticich, jdou půjčit kostýmy, to děti moc baví…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 17:01
@El-Brno píše:
https://www.emimino.cz/…tsku-313622/

díky, nenašlo mi to když jsem to zakládala, nenapadlo mě to psát takhle..

Lenka_Hal
Kelišová 5314 příspěvků 10.04.18 17:05

Co vim, tak od Kromerize vede az do UH krasna cyklostezka, jestli jste aktivnejsi a mate sebou kola.Teda krasna je u Kromerize a Otrokovic, az u UH jsem nebyla. :think: Anebo autem az do KM podivat se na Podzamezkou a Kvetnou zahradu, zamek…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 17:07

Taky mě teď napadla ta Květná zahrada, máme to po cestě zpět, to by šlo…

Evullka
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 4 inzeráty 10.04.18 17:22

@Doe_Jane V Podzámecké je nějaká menší zoo, ptáci a tak a nějaký rybník, krmili jsme kačeny, jaké je to v květné pro děti nevím. A v Kroměříži je i zrcadlové muzeum

El-Brno
Kelišová 5456 příspěvků 10.04.18 17:37

V tuto dobu je zde spousta akci, jako jízda králů v Kunovicich, košty vín, akce v kovozoo… Krásný je i nedaleký zámek v Miloticich, jdou půjčit kostýmy, to děti moc baví…

elen-ka
Extra třída :D 12285 příspěvků 23 inzerátů 10.04.18 17:49

@Doe_Jane Zámek Buchlovice, pak je tam muzeum (ve Starém městě), je tam i Kovozoo (také ve Starém městě).

Irca92
Nováček 2 příspěvky 10.04.18 18:19

Pro deti je super napr. Kovozoo ve Starem Meste nebo expozice Ziva voda na Velehradu.

lena002
Nováček 3 příspěvky 04.05.18 13:47

Zajimave je hlavne pro kluky Letecke muzeum v Kunovicich a Slovacke Muzeum v Uherskem Hradisti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >