Reklama

Penzion pro 4 rodiny s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenkahusa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 07.04.18 20:15
penzion pro 4 rodiny s dětmi

Ahoj, můžete mi prosím doporučit nějaký penzion v ČR, SR, Maďarsku, kde by se mohly ubytovat 4 rodiny s dětmi s polopenzí, kde by bylo nějaké vyžití, koupání, výlety?
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 07.04.18 20:54

http://www.haldaborsice.cz tady v ČR, krásná farma v přírodě, s rybníkem kde si můžete i zachytat, je tam spousta zvířátek, příjemný personál, útulné pokoje, dětské hřiště, bowling kulečník, a zajímavé okolí. Kousek jsou Luhačovice…byly jsme tam a partnerem a já tehdy ještě s břichem a hned první noc jsme si řekli, že se tam určitě vrátíme i s detickama :-)

krukynka
Kecalka 116 příspěvků 07.04.18 21:04

Můžu vás pozvat k nám :) U Rožnova pod Radhoštěm v lese nad městem. Chata Mír Beskydy :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >