Reklama

S 8měsíčním mimčem do lázní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 11:57
S mimčem do lázní?

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale chystám pro manžela překvapení a nechci aby se to dozvěděl.
V práci bude mít nečekané volno 14 dnů, léčí se slupénkou a mě napadlo, že bych zarezervovala ubytování v lázních Jáchymov, kde mají i radonové koupele na lupénku. Našemu mimču bude 8 měsíců, takže s ním bych měla svůj program, třeba v bazíku a tak a manžel by docházel na procedury. Já bych si pak skákla na masáž nebo do sauny. Už to mám s paní takto domluvené. Ale od vás chci poradit.
Je dobrý nápad brát takto malé mimčo na týden do lázní? Zvládne to? Na co si dát pozor?
Máte zkušenosti s lázněmi nebo mi doporučíte nějaký pobyt v ČR, kde bychom byli všichni spokojeni?
Chci manžela odtud minimálně na týden vytrhnout a chci aby si odpočinul.
Díky moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 05.04.18 12:19

Co by na tom nezvladlo? To je stejne jako s dovolenou v hotelu. Jen bych si predem zjistila, jestli mi muzou poskytnout postylku, jestli budu mit pristup k lednici, mikrovlnce, konvici a jestli je tam hraci koutek, aby se mimco mohlo aspon jednou denne „vypustit“.

Premek_Orac
Závislačka 4277 příspěvků 05.04.18 12:39

Bez problémů. Hezké překvapení pro manžela!
Chápu, že kvůli druhunemoci chceš volit 14 dní, ale Jáchymov je díra :-)

Rezii
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 05.04.18 12:45

Jeďte, vždyť už to není novorozenec, užijete si to! Jak píšou ostatní, předem zjistit/pořešit praktické věci. My třeba cestujeme s dětmi hodně takže už to mám vychytané. Cestovní postýlka ( ale leckde ti půjčí!), vlastní malá rychlovarka, termoska na teplou vodu na mléko na noc, oblíbená strava na cestu ideál skleničky, určitě ten koutek v jídelně to chce abyste se aspoň trochu v klidu mohli najíst, a pak se fakt není čeho obávat! S lupenkou neporadím, myslím že dobře děláš že vybíras lázně které se na to specializují, tam už budou odborníci a třeba to manželovi fakt pomůže.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 12:59
@Premek_Orac píše:
Bez problémů. Hezké překvapení pro manžela!
Chápu, že kvůli druhunemoci chceš volit 14 dní, ale Jáchymov je díra :-)

Taky koukám, že to je díra :D Tak to teda nevím…Koukám na lázně Ostrožská Nová ves, ale je to od nás 500 km, tak nevím, jestli malá tu cestu zvládne? Aby to celý neprořvala :D

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 05.04.18 13:03

No a ještě je otázka, kde budete ubytovaní? V lázeňském domě by to asi nebylo úplně vhodné, jsou tam ubytovaní většinou starší lidé a ti by asi přítomnost miminka neprodýchali, pokud budete na hotelu, tak v pohodě

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 05.04.18 13:04
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale chystám pro manžela překvapení a nechci aby se to dozvěděl.
V práci bude mít nečekané volno 14 dnů, léčí se slupénkou a mě napadlo, že bych zarezervovala ubytování v lázních Jáchymov, kde mají i radonové koupele na lupénku. Našemu mimču bude 8 měsíců, takže s ním bych měla svůj program, třeba v bazíku a tak a manžel by docházel na procedury. Já bych si pak skákla na masáž nebo do sauny. Už to mám s paní takto domluvené. Ale od vás chci poradit.
Je dobrý nápad brát takto malé mimčo na týden do lázní? Zvládne to? Na co si dát pozor?
Máte zkušenosti s lázněmi nebo mi doporučíte nějaký pobyt v ČR, kde bychom byli všichni spokojeni?
Chci manžela odtud minimálně na týden vytrhnout a chci aby si odpočinul.
Díky moc

A manžel už v těch lázních byl? :nevim:, ale když jde o léčbu a ne o wellnes, tak by si měl o způsobu léčby rozhodnut on. Lázně mu to asi zlepší, protože bude bez stresu relaxovat při procedurách, takže to vytržení z „běžného“ života je určitě dobrý nápad. :potlesk: Ale pro dlouhodobý efekt je podle mě potřeba léčba BFT v trvání 2-3 měsíců. Pak se dá lupénka i úplně odstranit. :think: Miminu to asi bude jedno a pokud to není úplný křikloun, tak tam nikomu „vadit“ nebude a třeba tam budou mít masáž i pro mimina. :dance:

Premek_Orac
Závislačka 4277 příspěvků 05.04.18 13:14
@Anonymní píše:
Taky koukám, že to je díra :D Tak to teda nevím…Koukám na lázně Ostrožská Nová ves, ale je to od nás 500 km, tak nevím, jestli malá tu cestu zvládne? Aby to celý neprořvala :D

Příroda kolem je hezká :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:22
@Premek_Orac píše:
Příroda kolem je hezká :-)

Nějaký tipy na výlety?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:23
@stinga píše:
No a ještě je otázka, kde budete ubytovaní? V lázeňském domě by to asi nebylo úplně vhodné, jsou tam ubytovaní většinou starší lidé a ti by asi přítomnost miminka neprodýchali, pokud budete na hotelu, tak v pohodě

Byli bychom na hotelu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:24
@Jirka765 píše:
A manžel už v těch lázních byl? :nevim:, ale když jde o léčbu a ne o wellnes, tak by si měl o způsobu léčby rozhodnut on. Lázně mu to asi zlepší, protože bude bez stresu relaxovat při procedurách, takže to vytržení z „běžného“ života je určitě dobrý nápad. :potlesk: Ale pro dlouhodobý efekt je podle mě potřeba léčba BFT v trvání 2-3 měsíců. Pak se dá lupénka i úplně odstranit. :think: Miminu to asi bude jedno a pokud to není úplný křikloun, tak tam nikomu „vadit“ nebude a třeba tam budou mít masáž i pro mimina. :dance:

Nebyl v lázních ještě. Co je léčba BFT?

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 05.04.18 13:27
@Anonymní píše:
Taky koukám, že to je díra :D Tak to teda nevím…Koukám na lázně Ostrožská Nová ves, ale je to od nás 500 km, tak nevím, jestli malá tu cestu zvládne? Aby to celý neprořvala :D

tak cestu by pravděpodobně prospala, my jsme jeli s 9timěsíční na Lipno - to je od nás přes 400 km a prospala to
kolem O. N. Vsi je nejen krásná příroda, je tam spousta aktivit a možností výletů, ale na to ubytování s mimčem bych se telefonicky v lázních poptala, jestli to umožňuijí

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 05.04.18 13:28
@Anonymní píše:
Byli bychom na hotelu

jo už jsi to napsala, než já sepsala další příspěvek, tak to by bylo v pohodě

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 05.04.18 14:05
@Anonymní píše:
Nebyl v lázních ještě. Co je léčba BFT?

Balneofototerapie. Chodí se na to 3× týdně 24-30× a jsou to ambulantní „lázně“. Ale asi to je jen ve velkých městech. Pokud třeba bude mít manžel po tom týdnu nějaké zlepšení, tak by šlo vyzkoušet i dlouhodobou kůru. :palec:

Kacka2
Závislačka 4265 příspěvků 05.04.18 14:16

Neporadím ohledně lázní jako takových, ale Ostrožská Nová Ves je prostě jak se u nás říká dědina. Jsou tam tak asi 2obchody a 2 hospody, pošta a kostel. Navíc lázně jsou bokem za vesnicí. Kdybyste jeli v létě dá se tam koupat v jezerech po těžbě písku, je tam čistá voda. Ale jinak si myslím, že tam „zdechliny pes“.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >