Levný hotel na Mallorce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kukuverka
Nováček 10 příspěvků 29.03.18 09:37
Levný hotel na Mallorce

Ahoj všem, :mavam:
Sháním levný hotel na Mallorce s polopenzí blízko pláže. Letěla bych až příští rok koncem Června. Zjistila jsem že letenky jsou celkem levné, tak nechci kupovat celý zájezd přes ck. Mám 3 děti (10,13,16 let). Chci se zeptat zda se dá sehnat hotel do 25 000 Kč na 7 nocí.
Předem děkuji za každou odpověď :P

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

evulatko75
Povídálka 46 příspěvků 29.03.18 09:50

@Kukuverka, ahojky, kdyz jsem si zkusila pres booking. Com, tak napr. hotel Playa Blanca dva dospeli a tri deti s polopenze 20tisic.Je to uplne na vychode, my tam vloni bylu v jinem hotelu a dobry. Pokud ale chcete lezt po horach, tak je lepsi zapad:-)

Premek_Orac
Závislačka 4068 příspěvků 29.03.18 11:04

@Kukuverka Asi nejlevnější hotel je Carpa debajo del puente, jen má nula hvězdiček, no.
Jinak jak píše @evulatko75, nejlépe vybereš přes booking.com.

Kukuverka
Nováček 10 příspěvků 29.03.18 15:09

Díky moc za příspěvky. Tak dívala jsem se přes booking.com a u hotelu Playa Blanca mi to napsalo 45 000 Kč 8o. Možná jsem se dívala spatně nevím :think:, ale chtěla bych poprosit o odkaz na hotel. Díky

Kukuverka
Nováček 10 příspěvků 29.03.18 15:20

Tak už jsem to našla :potlesk: ještě přemýšlím o all inclusive ale to už by bylo asj cenově někde jinde… :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama