Reklama

ZOOpark Zelčín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Huk
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 21.03.18 20:07
ZOOpark Zelčín

Ahoj ženy, máte zkušenosti se zooparkzelcin.cz ? Uvažujeme, že tam s dětma strávíme prodloužený víkend.

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4264 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 20:34

@Huk byli jsme tam jen na výletě. Tak dva roky zpet. Projet na konikach, neco k snědku (to bylo dobre, jednoduche, ale dobre) a procházka po naucne stezce. Tehdy mi to tam prislo takove neutesene. :nevim:
Uplne nevim, co tam delat cely prodlouzeny vikend. Zvirata byla ve „staji“, kde to na koukani moc nebylo. Byli jsme rijen, pocasi takove vselijake
I kdyz asi zalezi, jak velke mas deti. Nasemu byly dva. Pro vetsi by bylo urcite fajn pujcit kolobezky. To tam byly i nejake zavody

marin
Echt Kelišová 9038 příspěvků 21.03.18 21:07
@Ornwen píše:
@Huk byli jsme tam jen na výletě. Tak dva roky zpet. Projet na konikach, neco k snědku (to bylo dobre, jednoduche, ale dobre) a procházka po naucne stezce. Tehdy mi to tam prislo takove neutesene. :nevim:
Uplne nevim, co tam delat cely prodlouzeny vikend. Zvirata byla ve „staji“, kde to na koukani moc nebylo. Byli jsme rijen, pocasi takove vselijake
I kdyz asi zalezi, jak velke mas deti. Nasemu byly dva. Pro vetsi by bylo urcite fajn pujcit kolobezky. To tam byly i nejake zavody

Výlet na odpoledne dobrý, ale na prodloužený víkend bych tam také nejela. :nevim:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 22.03.18 00:53

Přímo Zelčín je dobrý tak na odpoledne. Ale není to špatný výchozí bod na další výlety (Mělník, Kokořín, Čertovy hlavy,…)

Huk
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 22.03.18 10:38

Díky za odpovědi.
Jak píše @lucenka počítáme i s dalšími výlety, ale podle fotek se nám to dost líbilo.

zajicsim1
Kecalka 102 příspěvků 23.03.18 09:04

Je to tam hezke:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama