Roční dítě blinká v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 21.03.18 18:07
Rocni dite blinka v aute

Ahoj, mam dcerku 13 mesicu, co casto blinka v aute. Byla jsem se zeptat v lekarne, jestli mi pro ni muzou neco dat a lekarnice jenom krcila ramenama, ze nic :roll: Co kdyz ji dam na delsi cestu ctvrtku kynedrilu? Ma asi deset kilo… Obcas autem proste jet musime, aspon na nakup nebo k doktorovi :nevim: Nebo nejake dalsi typy na detskou nevolnost? Diky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

nozu
Extra třída :D 11684 příspěvků 21.03.18 18:11

Koukni na davkovani kinedrylu. ten by podle me sel. jeste jsou lizatka na nevolnost v aute a nebo nejake zvykaci pastilky. ty ale treba mym detem nechutnaji.

Uživatel je onlineBilli
Nadpozemská drbna 25881 příspěvků 21.03.18 18:15

@Pajka89 dávám mláděti Couculline (nebo nějak podobně). Jsou mu 3 a dostával ho už dřív - zvracení řešíme od 2 let. Nemám Kinedryl ráda, je to silenej oblbovak. Aktuálně jedeme na zázvorových lizatkach. Pomahaji i mně (ale to je rada až pro starší dítě, pro batole nedoporučuji).
Edit: Ten Couculline jsou homeopatika.

Helileli
Závislačka 2974 příspěvků 21.03.18 18:19

Já bych tu čtvrtku kinedrilu i dala, ale teda opravdu jen v akutní situaci, ne na nákup :roll:

luca241
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 21.03.18 18:22
@Pajka89 píše:
Ahoj, mam dcerku 13 mesicu, co casto blinka v aute. Byla jsem se zeptat v lekarne, jestli mi pro ni muzou neco dat a lekarnice jenom krcila ramenama, ze nic :roll: Co kdyz ji dam na delsi cestu ctvrtku kynedrilu? Ma asi deset kilo… Obcas autem proste jet musime, aspon na nakup nebo k doktorovi :nevim: Nebo nejake dalsi typy na detskou nevolnost? Diky

Je ještě ve vajíčku? Jinak zkusila bych prve to Cocculine, homeopatika.pry na to deti dobre reaguji.

Levandulina
Kelišová 5621 příspěvků 20 inzerátů 21.03.18 18:25

Nejezdí ještě v protisměru?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 21.03.18 18:26

Neni uz ve vajicku, do nej uz se davno nevejde. Ma velkou autosedacku. No ja moc na homeopatika neverim :nevim:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5357 příspěvků 21.03.18 18:27

Uz jsem tady nekde psala, jsem citlivejsi na tlumici latky a tenhle ten prachobycejny kinedryl, i v mensi davce, nez udajne bych mela brat, me dokaze odrovnat na dva dny…osobne bych to diteti nedala, ani vetsimu, natoz tak rocnimu.

luca241
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 21.03.18 18:30
@Pajka89 píše:
Neni uz ve vajicku, do nej uz se davno nevejde. Ma velkou autosedacku. No ja moc na homeopatika neverim :nevim:

No já taky nevěřila. ale okolnost mě v podsattě donutila(odmítla jsem do dcery rvát navykový dryák s nejistým ůčinkem) a homeo mě víc než překvapila. Každopádně neříkám nebrat Kinedryl, ale prve bych zkusila šetrnější možnost. Když nezabaere, Kinedryl jde dát vždycky. a dcera nám též zvracela, poprve to začalo v 15m na 4h cestě. S sebou nic. Pomohlo dát sedačku dopředu… :nevim:

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 18009 příspěvků 21.03.18 18:30

Kinedryl je dryak, já po něm odpadnu i když si vezmu půlku, zkus lízátka nebo mě zabírají cucaci bonbóny.

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 18009 příspěvků 21.03.18 18:33

Jinak mě je zle v autě od malička, pomáhá koukat dopředu a nejezdit úplně nalačno. Taky mi pomáhá vychlazená Coca Cola, ale to bych takhle malému dítěti nedávala. Zkus ty homeopatika.

debra.morgan
Závislačka 3751 příspěvků 21.03.18 18:37

Já přestala blít až když jsem začala řídit :-D
jeste ted kdyz obcas jedu s rodiči a sedím vzadu, tak mam v zatackach co delat…a ze jich je hodne cestou na chalupu :-D
kinedryl na mě nafunguje vůbec, nic, jak kdybych spolkla lentilku, takze ja bych to decku klidne dala, ale u tak malyho zkus ty homeopatika nejdriv (taky v ne moc neverim), ale za zkousku nic nedas…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 21.03.18 18:38

@aiwwa Lizatka a bonbony jeste cucat neumi…

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 18009 příspěvků 21.03.18 18:40
@Pajka89 píše:
@aiwwa Lizatka a bonbony jeste cucat neumi…

Nojo, to mi nedošlo. Co popíjet čajík?

Tichošlápek
Extra třída :D 10476 příspěvků 21.03.18 18:41

Jo ten kinedryl klidně dej. Dávám půlku 20 měsíčnímu, v roce dostával ctvrtku - prave na doporučení lékárnice. Homeopatika jsou u nás totálně k prdu

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >