Roční dítě blinká v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 21.03.18 18:07
Rocni dite blinka v aute

Ahoj, mam dcerku 13 mesicu, co casto blinka v aute. Byla jsem se zeptat v lekarne, jestli mi pro ni muzou neco dat a lekarnice jenom krcila ramenama, ze nic :roll: Co kdyz ji dam na delsi cestu ctvrtku kynedrilu? Ma asi deset kilo… Obcas autem proste jet musime, aspon na nakup nebo k doktorovi :nevim: Nebo nejake dalsi typy na detskou nevolnost? Diky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 21.03.18 18:11

Koukni na davkovani kinedrylu. ten by podle me sel. jeste jsou lizatka na nevolnost v aute a nebo nejake zvykaci pastilky. ty ale treba mym detem nechutnaji.

Billi
Nadpozemská drbna 25749 příspěvků 21.03.18 18:15

@Pajka89 dávám mláděti Couculline (nebo nějak podobně). Jsou mu 3 a dostával ho už dřív - zvracení řešíme od 2 let. Nemám Kinedryl ráda, je to silenej oblbovak. Aktuálně jedeme na zázvorových lizatkach. Pomahaji i mně (ale to je rada až pro starší dítě, pro batole nedoporučuji).
Edit: Ten Couculline jsou homeopatika.

Uživatel je onlineHelileli
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 21.03.18 18:19

Já bych tu čtvrtku kinedrilu i dala, ale teda opravdu jen v akutní situaci, ne na nákup :roll:

luca241
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 21.03.18 18:22
@Pajka89 píše:
Ahoj, mam dcerku 13 mesicu, co casto blinka v aute. Byla jsem se zeptat v lekarne, jestli mi pro ni muzou neco dat a lekarnice jenom krcila ramenama, ze nic :roll: Co kdyz ji dam na delsi cestu ctvrtku kynedrilu? Ma asi deset kilo… Obcas autem proste jet musime, aspon na nakup nebo k doktorovi :nevim: Nebo nejake dalsi typy na detskou nevolnost? Diky

Je ještě ve vajíčku? Jinak zkusila bych prve to Cocculine, homeopatika.pry na to deti dobre reaguji.

Uživatel je onlineLevandulina
Závislačka 4926 příspěvků 8 inzerátů 21.03.18 18:25

Nejezdí ještě v protisměru?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 21.03.18 18:26

Neni uz ve vajicku, do nej uz se davno nevejde. Ma velkou autosedacku. No ja moc na homeopatika neverim :nevim:

Lenka_Hal
Závislačka 3989 příspěvků 21.03.18 18:27

Uz jsem tady nekde psala, jsem citlivejsi na tlumici latky a tenhle ten prachobycejny kinedryl, i v mensi davce, nez udajne bych mela brat, me dokaze odrovnat na dva dny…osobne bych to diteti nedala, ani vetsimu, natoz tak rocnimu.

luca241
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 21.03.18 18:30
@Pajka89 píše:
Neni uz ve vajicku, do nej uz se davno nevejde. Ma velkou autosedacku. No ja moc na homeopatika neverim :nevim:

No já taky nevěřila. ale okolnost mě v podsattě donutila(odmítla jsem do dcery rvát navykový dryák s nejistým ůčinkem) a homeo mě víc než překvapila. Každopádně neříkám nebrat Kinedryl, ale prve bych zkusila šetrnější možnost. Když nezabaere, Kinedryl jde dát vždycky. a dcera nám též zvracela, poprve to začalo v 15m na 4h cestě. S sebou nic. Pomohlo dát sedačku dopředu… :nevim:

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14180 příspěvků 21.03.18 18:30

Kinedryl je dryak, já po něm odpadnu i když si vezmu půlku, zkus lízátka nebo mě zabírají cucaci bonbóny.

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14180 příspěvků 21.03.18 18:33

Jinak mě je zle v autě od malička, pomáhá koukat dopředu a nejezdit úplně nalačno. Taky mi pomáhá vychlazená Coca Cola, ale to bych takhle malému dítěti nedávala. Zkus ty homeopatika.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2753 příspěvků 21.03.18 18:37

Já přestala blít až když jsem začala řídit :-D
jeste ted kdyz obcas jedu s rodiči a sedím vzadu, tak mam v zatackach co delat…a ze jich je hodne cestou na chalupu :-D
kinedryl na mě nafunguje vůbec, nic, jak kdybych spolkla lentilku, takze ja bych to decku klidne dala, ale u tak malyho zkus ty homeopatika nejdriv (taky v ne moc neverim), ale za zkousku nic nedas…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 21.03.18 18:38

@aiwwa Lizatka a bonbony jeste cucat neumi…

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14180 příspěvků 21.03.18 18:40
@Pajka89 píše:
@aiwwa Lizatka a bonbony jeste cucat neumi…

Nojo, to mi nedošlo. Co popíjet čajík?

Tichošlápek
Echt Kelišová 8768 příspěvků 21.03.18 18:41

Jo ten kinedryl klidně dej. Dávám půlku 20 měsíčnímu, v roce dostával ctvrtku - prave na doporučení lékárnice. Homeopatika jsou u nás totálně k prdu

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama