Roční dítě blinká v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 21.03.18 18:07
Rocni dite blinka v aute

Ahoj, mam dcerku 13 mesicu, co casto blinka v aute. Byla jsem se zeptat v lekarne, jestli mi pro ni muzou neco dat a lekarnice jenom krcila ramenama, ze nic :roll: Co kdyz ji dam na delsi cestu ctvrtku kynedrilu? Ma asi deset kilo… Obcas autem proste jet musime, aspon na nakup nebo k doktorovi :nevim: Nebo nejake dalsi typy na detskou nevolnost? Diky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11041 příspěvků 21.03.18 18:11

Koukni na davkovani kinedrylu. ten by podle me sel. jeste jsou lizatka na nevolnost v aute a nebo nejake zvykaci pastilky. ty ale treba mym detem nechutnaji.

Billi
Nadpozemská drbna 25701 příspěvků 21.03.18 18:15

@Pajka89 dávám mláděti Couculline (nebo nějak podobně). Jsou mu 3 a dostával ho už dřív - zvracení řešíme od 2 let. Nemám Kinedryl ráda, je to silenej oblbovak. Aktuálně jedeme na zázvorových lizatkach. Pomahaji i mně (ale to je rada až pro starší dítě, pro batole nedoporučuji).
Edit: Ten Couculline jsou homeopatika.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 21.03.18 18:19

Já bych tu čtvrtku kinedrilu i dala, ale teda opravdu jen v akutní situaci, ne na nákup :roll:

luca241
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 21.03.18 18:22
@Pajka89 píše:
Ahoj, mam dcerku 13 mesicu, co casto blinka v aute. Byla jsem se zeptat v lekarne, jestli mi pro ni muzou neco dat a lekarnice jenom krcila ramenama, ze nic :roll: Co kdyz ji dam na delsi cestu ctvrtku kynedrilu? Ma asi deset kilo… Obcas autem proste jet musime, aspon na nakup nebo k doktorovi :nevim: Nebo nejake dalsi typy na detskou nevolnost? Diky

Je ještě ve vajíčku? Jinak zkusila bych prve to Cocculine, homeopatika.pry na to deti dobre reaguji.

Levandulina
Závislačka 4773 příspěvků 12 inzerátů 21.03.18 18:25

Nejezdí ještě v protisměru?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 21.03.18 18:26

Neni uz ve vajicku, do nej uz se davno nevejde. Ma velkou autosedacku. No ja moc na homeopatika neverim :nevim:

Lenka_Hal
Závislačka 3382 příspěvků 21.03.18 18:27

Uz jsem tady nekde psala, jsem citlivejsi na tlumici latky a tenhle ten prachobycejny kinedryl, i v mensi davce, nez udajne bych mela brat, me dokaze odrovnat na dva dny…osobne bych to diteti nedala, ani vetsimu, natoz tak rocnimu.

luca241
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 21.03.18 18:30
@Pajka89 píše:
Neni uz ve vajicku, do nej uz se davno nevejde. Ma velkou autosedacku. No ja moc na homeopatika neverim :nevim:

No já taky nevěřila. ale okolnost mě v podsattě donutila(odmítla jsem do dcery rvát navykový dryák s nejistým ůčinkem) a homeo mě víc než překvapila. Každopádně neříkám nebrat Kinedryl, ale prve bych zkusila šetrnější možnost. Když nezabaere, Kinedryl jde dát vždycky. a dcera nám též zvracela, poprve to začalo v 15m na 4h cestě. S sebou nic. Pomohlo dát sedačku dopředu… :nevim:

aiwwa
Extra třída :D 12377 příspěvků 21.03.18 18:30

Kinedryl je dryak, já po něm odpadnu i když si vezmu půlku, zkus lízátka nebo mě zabírají cucaci bonbóny.

aiwwa
Extra třída :D 12377 příspěvků 21.03.18 18:33

Jinak mě je zle v autě od malička, pomáhá koukat dopředu a nejezdit úplně nalačno. Taky mi pomáhá vychlazená Coca Cola, ale to bych takhle malému dítěti nedávala. Zkus ty homeopatika.

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 21.03.18 18:37

Já přestala blít až když jsem začala řídit :-D
jeste ted kdyz obcas jedu s rodiči a sedím vzadu, tak mam v zatackach co delat…a ze jich je hodne cestou na chalupu :-D
kinedryl na mě nafunguje vůbec, nic, jak kdybych spolkla lentilku, takze ja bych to decku klidne dala, ale u tak malyho zkus ty homeopatika nejdriv (taky v ne moc neverim), ale za zkousku nic nedas…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 21.03.18 18:38

@aiwwa Lizatka a bonbony jeste cucat neumi…

aiwwa
Extra třída :D 12377 příspěvků 21.03.18 18:40
@Pajka89 píše:
@aiwwa Lizatka a bonbony jeste cucat neumi…

Nojo, to mi nedošlo. Co popíjet čajík?

Tichošlápek
Echt Kelišová 8179 příspěvků 21.03.18 18:41

Jo ten kinedryl klidně dej. Dávám půlku 20 měsíčnímu, v roce dostával ctvrtku - prave na doporučení lékárnice. Homeopatika jsou u nás totálně k prdu

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama