Co plánujete na víkend? Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šarlota4
Echt Kelišová 9445 příspěvků 23.03.18 12:39
Co planujete na vikend? Praha

Ahoj, co planujete s mensimi detmi na vikend? Kazdy vikend vymyslim 1× pesi vylet, tentokrat na nedeli to ma byt lepsi pocasi a 1× nejaka komercni zalezitost typu fun park, bazen, mini golf. A tapu co v sobotu. :think: Nejlepe Praha a okoli, neni problem dojet autem nekam.

Reklama

Reakce:

Jandisek
Kecalka 207 příspěvků 23.03.18 12:43

My jsme byly na neviditelné výstavě, ale to je až s dětmi trošku většími…a ten mini golf je super :)

Šarlota4
Echt Kelišová 9445 příspěvků 23.03.18 12:45
@Jandisek píše:
My jsme byly na neviditelné výstavě, ale to je až s dětmi trošku většími…a ten mini golf je super :)

Ano ta vystava je bajecna! Byla jsem nekolikrat a kupuji to vsem jako darek :lol:, dceri jsou 3 to by se jeste bala.

Fally123
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 23.03.18 12:48

V Jičíně je pochod za Rumcajsem http://www.kctjicin.cz/…za-rumcajsem

svatecnice
Kelišová 5970 příspěvků 23.03.18 12:52

@Šarlota4 ahoj, zkuste pěší výlet z Bohnické minizoo (v léčebně) po modré pak dolů k vodě (2km), přívozem přes Vltavu, tam je v Sedlci dětská kavárna (u tří bratří) a pak vlakem do Prahy. Super výlet se vším všudy.
Jinak od úterý je nová výstava v České televizi.

Šarlota4
Echt Kelišová 9445 příspěvků 23.03.18 12:55

@svatecnice dekuji za napad. Ten pesi vylet vypada super!

PupuP
Kecalka 405 příspěvků 23.03.18 13:20

My sli z roztok u prahy podel potoka na Arnostovu vyhlídku a pak dále přes skály do Horomeric. tam vlakem a zpět autobusem. cesta asi 5 km a moc pěkná

Kelsey
Hvězda diskuse 43764 příspěvků 23.03.18 13:41

Ne teda Praha.
Ma byt teplo, slunko se ma konecne probrat k zivotu. Takze decka si vezmou koleckove brusle, ja knizku a vyrazime na hriste, at si uzijeme hezke pocasi. Cely tyden se poradne nedalo, jen vcera mohli na bruslich na krouzek, tak si uziji o vikendu, jak to pujde.

svatecnice
Kelišová 5970 příspěvků 23.03.18 15:15

@Šarlota4 není zač :) akorát ta cesta bude asi dost blátivá teď.. my to sjeli i s kočárem, všechno jde, když se chce ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama