Reklama

Dobrý aquapark/bazén v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 2 inzeráty 25.03.18 19:05
Dobrý aquapark/bazén v ČR

Zdravím, můžete mi doporučit město v ČR, kde je dobrý aquapark nebo „obyčejný“ bazén, ale aby tam byl nějaký relaxační a dětský bazén a vířivka. Nemusí být tobogány a jiné atrakce. Díky všem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Niky2
Kecalka 491 příspěvků 54 inzerátů 25.03.18 19:12

@lucik2011
Praha - bezén Šutka https://www.sutka.eu/ Je tam plavecky bazen 50m, v relaxacni zone bazeny peo deti (i batolata), skluzavky, divoka reka, dva tobogany, virivka, moznost pary, sauna. Za me dokonale :palec: :potlesk:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 25.03.18 19:14

Tohle myslím splňuje většina bazénů, v každým větším městě něco takovýho je :nevim: my byli v nedávný době v Praze v Letňanech, na Šutce, v Liberci, v Jindřichově Hradci, a všude to bylo fajn.

Lanna
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 25.03.18 19:30

Aqualand Moravia ;)

Hofida
Kecalka 251 příspěvků 25.03.18 19:39

Babylon Liberec, opravdu jeden z nejhezčích aquaparku, co jsme navštívili a to sjíždíme i německé příhraničí.

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 25.03.18 20:01

V podstatě je najdeš v každém větším městě. My bydlíme v Praze, chodíme nejčastěji na Barrandov, máme rádi i bazén na jedenáctce, najdeš tu i velký aquapark v Čestlicích (a již zmíněné Letňany, Šustku atd..). Máme rádi i Babylon v Liberci, byli jsme nadšení Aqualandem Moravia - hlavně ty venkovní termální bazény jsou super.

HankaHK
Závislačka 4395 příspěvků 57 inzerátů 27.05.18 12:51
Aquapark na jižní moravě s atrakcemi pro děti

Máte tip na dobrý aquapark na jižní moravě, kde by byly tobogány a atrakce vhodné i pro děti 5 a 8 let? Loni jsme byli v Čestlicích a tam jsme si to užili maximálně (kluci jezdili společně s námi bez i s pneumatikou), ale jelikož se švagr co bydlel v Praze přestěhoval, je to z Brna přece jenom trochu z ruky :jazyk: Bohužel na Aqualand Moravia v Pasohlávkách jsem neslyšela moc dobré recenze (hodně lidí, málo lehátek, málo pneumatik, špatné jídlo, dlouhé fronty u pokladny i u všech tobogánů - popř. 40kč poplatek za jednu přednostní jízdu, kluzká podlaha s kalužemi vody, zákaz dětí na atrakcích, i když by si je rodiče vzali na klín a zodpovídali si za ně). Takže nějaká rada kam za atrakcemi, abychom nestrávili na cestě z Brna 3h tam i zpět a zároveň aby se vyblbli i mladší děti? Děkuji :kytka:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.18 12:54

@HankaHK bydlíme úplně někde jinde, ale nedám dopustit na aquapark v Uherském Hradišti, je to tam supeeer :mrgreen:
ale určitě ti někdo poradí něco co budete mít blíž

HankaHK
Závislačka 4395 příspěvků 57 inzerátů 27.05.18 12:59

@Doe_Jane díky pořád je to blíž než Praha :mrgreen: a užije si to teda i předškolák jo? Jdu se mrknout na stránky.

HankaHK
Závislačka 4395 příspěvků 57 inzerátů 27.05.18 13:32

@Doe_Jane tak jestli se koukám dobře, tak jsou tam jen 2 tobogány a ten bez pneumatik je s vysokou náročností a nevhodný pro děti :think:

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 27.05.18 17:45

@HankaHK my jsme teda byli v aqualandu moravii vloni o velikonocích a nic z toho, co jsi popisovala, tam až tak tragické nebylo. Ano, na oběd bylo spousta lidí, to člověk musel vychytat. Ale já jsem byla hodně spokojená a děti také.

debra.morgan
Závislačka 3240 příspěvků 27.05.18 17:54

Nam se hodne libilo v Kuřimi, ale už je to dýl a nemeli jsme s sebou male deti, nevim jake to tam je ted ani kolik je tam toboganu, ale jeden tam byl určitě… už se pomalu otviraji venkovni koupaky, vcera se u nas otevrel prvni, to bude teprve super :pankac:

HankaHK
Závislačka 4395 příspěvků 57 inzerátů 27.05.18 20:47

@nozu takže není problém s frontama o prázdninách u tobogánů? A mohou na většinu tobogánů i předškoláci? Pokud ano bylo by to fajn, je to přece jen nejblíž, ale co jsem tak četla či slyšela, tak je to právě problém. Jídlo si klidně vezmu vlastní a frontu venku vydržím, ale aby člověk nebyl zklamaný, že kluci na nic nebudou moct a že víc času prostojíme ve frontě než sjížděním tobogánů.
@debra.morgan venkovní bazénu jsou fajn, to chodíme běžně, nejčastěji na Riviéru ;) Ale právě na to řádění na tobogánech je potřeba něco většího. V té Praze bylo fajn, že i kluci spolu s námi zvládali 2 s pneumatikama a 2 bez a fronta max pár minut u těch s pneumatikama u těch ostatních vůbec.

debra.morgan
Závislačka 3240 příspěvků 27.05.18 21:14

@HankaHK hele koukni na tu kuřím, na tech nafukovackach jsme tam urcite jezdili…

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 27.05.18 21:21

@HankaHK já na tobogánu nejezdím a děti si na fronty nestěžovaly. Každopádně pořád žebrají, že tam chtějí zase. Akorát my to zase máme z ruky z té Prahy :-) Asi znova vyzkoušíme Čestlice. Kdysi jsme tam byli a moc nadšená jsem z toho nebyla. Ale to byly děti malinké…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama