Overal s UV ochranou pro roční dítě na pláž?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

balzac
Povídálka 24 příspěvků 04.04.18 22:20
Overal s UV ochranou pro roční dítě na pláž ?

Ahoj, během května máme v plánu vycestovat s ročním dítětem na dovolenou a jelikož se budeme nacházet kousek pod rovníkem (kde je slunce o něco silnější), tak řeším ochranu před spálením.

Narovinu, celýho ho mazat 50kou krémem (a pak to z něj čistit) se mi moc nechce a ani si nemyslím, že je to pro pokožku úplně ideální, mně třeba opalovací krémy úplně dobře nedělají.

Zjistil jsem, že se dají koupit overaly s UV ochranou jako např.: https://www.promaledobrodruhy.cz/…racuya-blue/

nebo

http://scubapro.eshop-zdarma.cz/…Subgear.html

Rád bych se zeptal na nějaký praktický zkušenosti? Klidně uvítám i tipy na konkrétní výrobky.

Díky.

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

Caboverde
Kecalka 104 příspěvků 04.04.18 22:34

Dceri stacil Ladival pro deti, SPF 50. Byla s nami loni v cervenci na Kapverdach, plavky mela normalni, jednodilne i dvoudilne. Mazala jsem ji teda i pod ne. Po navratu na ni nebylo poznat, ze byla pobliz rovniku. Letos budu totez praktikovat ve Spanelsku. A nikdy jsem z ni nic cistit nemusela. Ona ma velice svetly typ pleti a problemy jsme nemeli zadne.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18875 příspěvků 04.04.18 22:37

Má zkušenost s tím druhým a za mě, pokud, tak to dvoudílné. Líp se z toho leze kvůli toaletě (pokud pod tím bude mít plenku - roční asi jo, bude se to líp přebalovat), občas jsme využili jen jeden díl a líp to větralo ;)

balzac
Povídálka 24 příspěvků 04.04.18 23:08

Já bych právě radši něco jednodílnýho, než kraťasy + triko (který by měl permanentně vyhrnutý).

Když se na možnost č. 2 pořádně dívám, tak pravda, lepší by bylo něco s delším zipem vpředu…

Opalovacímu krému se vyloženě nebráním, ale radši bych mu koupil ten overal.

Nakonec mám to stejně, krém nepoužívám a radši si s sebou k moři sbalím pár triček od Scubapro ve kterých chodím i do vody a na nošení jsou teda příjemný, prodyšný + rychle schnou. Ale dětská pokožka má asi jiný charakteristiky než moje + nevím jak jsou na tom ty dětský verze kvalitativně…

Hanka1
Extra třída :D 13206 příspěvků 04.04.18 23:14

Kupovala jsem je v Tchibu, Mothercare a MarksSpencer, kdyz byly deti male a osvedcily se ty dvojdilne, z tech jednodilnych nez se dite vysvlece, dvojdilne jsou praktictejsi.

balzac
Povídálka 24 příspěvků 05.04.18 12:04

Mně až tak nevadí mu měnit plínku když má na sobě něco jednodílnýho… Spíš jak jsem psal nahoře, no, tričko bez body vůbec nemůže nosit, protože jinak má pořád holý záda a břicho, což by byl u moře poněkud problém…

V M&S: mají ty oblečky případně taky? Na Tchibo jsem kouknul a viděl jsem tam jen ty dvojdílný…

Hanka1
Extra třída :D 13206 příspěvků 05.04.18 12:40

@balzac v Marks Spencer jsem ty oblecky kupovala, ale byly dvojdilny, nevim, jak jsou na telo, tak se nikdy nevyhrnovaly…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama