Lednicko-Valtický areál, Pálava - restaurace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 30.03.18 14:52
Lednicko-Valtický areál, Pálava - restaurace

Jedeme na víkend na Pálavu, chystáme se i do Lednice, Valtic. Kam poradíte zajít na dobré jídlo. Uvítáme i typy na výlet - méně známá místa než zámky :-) Jedeme s dvouletým synkem :-) Děkuji!

Reklama

Reakce:

pajaxy
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 30.03.18 15:01

Neni tam nekde takova zajimava restaurace na fare? :think:
Myslim vesnice Klentnice…ale bylo tam dost plno (v lete), asi to bude chtit najit kontakt a hodit rezervaci…

KristynaTita
Kecalka 341 příspěvků 30.03.18 15:06

Ted je tam dost prazdno, V Cafe Fara v Klentnici. Ted jsme tam byli:) plno maji jen kdyz je teplo. Dobra restaurace je U Tlustých

Anonymní  30.03.18 15:43

Anonymně prosím, jinak smazat. Nechci spojovat nick s bydlištěm. V Lednicic víc doporučuju hospůdku U Korunky, výborné jídlo, fajn prostředí, mnohem příznivější ceny, než u profláknutých Tlustých. Cafe Fara- taky přemrštěné ceny.Ve Valticích se dá najíst v restauraci Valtická rychta nebo v hotelu Besední dům, event. restaurace AlBERO nebo U Kapitána. Jinak dle toho kdy pojedete- pokud bude teplo, ve Valticích je od Reisny do Rakouska Barfussweg(stezka bosou nohou),v Lednici je Salma- agrotusristická farma, kde můžeš krmit zvářata atd…

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 30.03.18 15:46

Přímo v Lednici U Tlustých. :)

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 30.03.18 15:47
@Anonymní píše:
Anonymně prosím, jinak smazat. Nechci spojovat nick s bydlištěm. V Lednicic víc doporučuju hospůdku U Korunky, výborné jídlo, fajn prostředí, mnohem příznivější ceny, než u profláknutých Tlustých. Cafe Fara- taky přemrštěné ceny.Ve Valticích se dá najíst v restauraci Valtická rychta nebo v hotelu Besední dům, event. restaurace AlBERO nebo U Kapitána. Jinak dle toho kdy pojedete- pokud bude teplo, ve Valticích je od Reisny do Rakouska Barfussweg(stezka bosou nohou),v Lednici je Salma- agrotusristická farma, kde můžeš krmit zvářata atd…

Super, díky moc, takhle nějak jsem si to představovala, od místního obyvatele, děkuji!

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 30.03.18 15:57

@Lychee13
To se mně právě nezamlouvá, četla jsem recenze a prý se hodně pohoršili…navíc prý nemají rádi děti, někdo si stěžoval…máme živé dítě, tak mám strach, aby nebyl problém, navíc ceny mi nepřijdou už tak úplně super :-)

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 30.03.18 17:16
@mandarinkapo­meranc píše:
@Lychee13
To se mně právě nezamlouvá, četla jsem recenze a prý se hodně pohoršili…navíc prý nemají rádi děti, někdo si stěžoval…máme živé dítě, tak mám strach, aby nebyl problém, navíc ceny mi nepřijdou už tak úplně super :-)

Tak nevychované děti nemá rád nikdo. :mrgreen: Mají tam super dětský koutek a jídlo podle mě výborne a ráda si za kvalitu připlatím. :nevim:

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 30.03.18 17:45

Doporučuje restauraci U Tlustých, byli v Ano, šéfe! a vaří opravdu skvěle. Mají tam i dětské menu a taky dětský koutek.

cecetka
Kelišová 6876 příspěvků 30.03.18 18:17

@mandarinkapo­meranc Hlavne ne restaurace primo u zamku Lednice :zed:

Ve Valticich byla super pizzerka Tri Gracie http://www.pizzerie-tri-gracie.cz kousek od zamku :palec:

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 30.03.18 18:27

@Lychee13
Nevychované? Psala jsem, že máme dvouleté dítě… Dívala jsem se na nabídku jídelního lístku a jídla 300 Kč a výše… možná až nebudu na rodičovské dovolené…ted se mi o tom může bohužel jenom zdát..

Moise
Vesmírná mluvilka 32984 příspěvků 24 inzerátů 30.03.18 23:26

@mandarinkapo­meranc jestli si uděláte výlet do Mikulova, tak vyhledejte trošku zastrčenou restauraci hotelu Tanzberg. Stojí to za to, jídlo výborné, je to Ihnačákova restaurace, děti jim tam nevadí, naopak - mají tam speciální dětské menu, děti vyfasují dárkové balení pastelek a velký list s omalovánkami a úkoly.. Byli jsme spokojení, ale teda odpovídá tomu i cena (nemají tam menu za stovku :mrgreen::D

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 01.04.18 07:10
@mandarinkapo­meranc píše:
@Lychee13
Nevychované? Psala jsem, že máme dvouleté dítě… Dívala jsem se na nabídku jídelního lístku a jídla 300 Kč a výše… možná až nebudu na rodičovské dovolené…ted se mi o tom může bohužel jenom zdát..

Kdo psal, že zrovna ty más nevychované díte? :roll: Myslela jsem to tak, že když tam mají velký dětský koutek, tak asi děti rádi mají. Pokud jim tam nějaké nevychované dítě lítá pod nohama a ruší ostatní, tak ty nemá rád nikdo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama