Kam na víkend na Moravě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 09.04.18 21:13
Kam na víkend Morava

Maminky chtěli bychom s dětma (2,7,11) někam na víkend. At je poblíž nějaké dětské hřiště, či koutek, aquapark, nebo něco kde se zabaví. Třeba i výlet. Něco s ubytováním na víkend. Jen nechceme moc cestovat. Jsme od Ostravy, tak zhruba dvě hodky autem at to máme.

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 09.04.18 21:23

Co Pavlov?? kousek je aqualand Moravia. my tam byli na velikonoce, meli jsme pronajatou celou chalupu se zahradou.

Uživatel je onlinemrav
Extra třída :D 11582 příspěvků 09.04.18 21:26

Karlova Studánka, hotel Džbán, vodopády Bílé Opavy, hrad Sovinec, zámek a zámecká zahrada v Bruntále. :potlesk:

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 09.04.18 22:10

@nozu V Pavlově je taky Archeopark, jestli by to pro ty starší bylo zajímavé. A pro dospěláky vin. sklípky :mrgreen:
Možný výlet např. http://www.mavlast.cz/…skych-vrsich
ale nevím, jestli i s tím dvouletým…

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 09.04.18 22:18

@entropy jj, oboje jsme absolvovali a super. jeden sklipek byl hned u chalupy, tam jsme chodili pro zasoby :mrgreen:

marka123
Kecalka 487 příspěvků 09.04.18 23:00

Chotebuz archeopark a rybi dum, roznov pod radhostem- skanzen a pak je tam nekde obri detska herna, hory beskydy, jeseniky kdekoliv, hrady bouzov, sovinec, helfstyn, ze zoo lesna, svaty kopecek, hranicka propast, teplicke jeskyne..
To je tak co me napada na prvni dobrou, Aquaparky moc nemusim, tak to nevim;)

Uživatel je onlinemrav
Extra třída :D 11582 příspěvků 10.04.18 07:03
@marka123 píše:
Chotebuz archeopark a rybi dum, roznov pod radhostem- skanzen a pak je tam nekde obri detska herna, hory beskydy, jeseniky kdekoliv, hrady bouzov, sovinec, helfstyn, ze zoo lesna, svaty kopecek, hranicka propast, teplicke jeskyne..
To je tak co me napada na prvni dobrou, Aquaparky moc nemusim, tak to nevim;)

Dětský svět je v areálu pivovaru směrem na Vidče. Ale vstupné opravdu lidové - 100 Kč na hodinu. Byl jsem tam se svou malou jednou. No, děti se vyřádí, ale my musíme rozbít prasátko. :lol: Ještě mě napadá Štramberská trúba, muzeum Tatra Kopřivnice.

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 10.04.18 12:02

Hotel Sport ART - Prostřední Bečva :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama