Reklama

Kam na víkend na Moravě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 09.04.18 21:13
Kam na víkend Morava

Maminky chtěli bychom s dětma (2,7,11) někam na víkend. At je poblíž nějaké dětské hřiště, či koutek, aquapark, nebo něco kde se zabaví. Třeba i výlet. Něco s ubytováním na víkend. Jen nechceme moc cestovat. Jsme od Ostravy, tak zhruba dvě hodky autem at to máme.

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11554 příspěvků 09.04.18 21:23

Co Pavlov?? kousek je aqualand Moravia. my tam byli na velikonoce, meli jsme pronajatou celou chalupu se zahradou.

mrav
Neúnavná pisatelka 16552 příspěvků 09.04.18 21:26

Karlova Studánka, hotel Džbán, vodopády Bílé Opavy, hrad Sovinec, zámek a zámecká zahrada v Bruntále. :potlesk:

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 09.04.18 22:10

@nozu V Pavlově je taky Archeopark, jestli by to pro ty starší bylo zajímavé. A pro dospěláky vin. sklípky :mrgreen:
Možný výlet např. http://www.mavlast.cz/…skych-vrsich
ale nevím, jestli i s tím dvouletým…

nozu
Extra třída :D 11554 příspěvků 09.04.18 22:18

@entropy jj, oboje jsme absolvovali a super. jeden sklipek byl hned u chalupy, tam jsme chodili pro zasoby :mrgreen:

marka123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 09.04.18 23:00

Chotebuz archeopark a rybi dum, roznov pod radhostem- skanzen a pak je tam nekde obri detska herna, hory beskydy, jeseniky kdekoliv, hrady bouzov, sovinec, helfstyn, ze zoo lesna, svaty kopecek, hranicka propast, teplicke jeskyne..
To je tak co me napada na prvni dobrou, Aquaparky moc nemusim, tak to nevim;)

mrav
Neúnavná pisatelka 16552 příspěvků 10.04.18 07:03
@marka123 píše:
Chotebuz archeopark a rybi dum, roznov pod radhostem- skanzen a pak je tam nekde obri detska herna, hory beskydy, jeseniky kdekoliv, hrady bouzov, sovinec, helfstyn, ze zoo lesna, svaty kopecek, hranicka propast, teplicke jeskyne..
To je tak co me napada na prvni dobrou, Aquaparky moc nemusim, tak to nevim;)

Dětský svět je v areálu pivovaru směrem na Vidče. Ale vstupné opravdu lidové - 100 Kč na hodinu. Byl jsem tam se svou malou jednou. No, děti se vyřádí, ale my musíme rozbít prasátko. :lol: Ještě mě napadá Štramberská trúba, muzeum Tatra Kopřivnice.

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 10.04.18 12:02

Hotel Sport ART - Prostřední Bečva :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Muž by měl být gentleman za každé situace, Rytmus ať už raději nechá Daru

Když Dara Rolins (45) koncem března tohoto roku oznámila po vzájemné dohodě s... číst dále >

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >