Málo hraček?

12
26.7.20 22:35

Málo hraček?

Dobrý večer, malému bude za chvíli 8 měsíců a nějak začínám řešit, jaké hračky. Zatím má jen různé plyšáky a plyšové kostky a jednu knížku se zvuky zvířat. A já mám pocit, jestli jsem něco nezanedbala. Dneska je plno hraček pro rozvoj jemné a hrubé motoriky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8602
26.7.20 22:40

Nejlepší hračky pro dítě jsou věci pro běžnou denní potřebu. Čím méně hraček dítě má, tím více se prý rozvíjí jeho fantazie. Buď ráda, my máme narvaný pokojík, pořád něco třídím a nevím, kam s tím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17422
26.7.20 22:41

Našeho v 8 měsících nic nezajímalo, leda nádobí, mobil, ovladač apod, ale o svoje hračky ani nezavadil a to jich ma kyble. Az tak od roka ho něco začlo bavit. Nejvic jedou různá vozitka, co může tlacit před sebou, pak autíčka co bere staršímu a duplo, to je fajn, akorat mu to musi někdo stavět. Jinak pořád vede nádobí z kuchyně :D plysaci teda vůbec ne, to používají se starším maximálně jako munici, kdyz po sobe neco hází. Knizky mi trhá a ze by sedel a poslouchal pohadku, to je úplně scifi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4190
26.7.20 22:41

Osmimesicni si dobre vyhraje s vecmi z kuchyne. Stejne ho zajima jen osahavat a okusovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26542
26.7.20 22:42

@saphir u hraček je méně více. Když bude mít hodně hraček, tak si nevyhraje s ničím. Kluci měli v této době tak 6-10 kousků. Jednu zvukovou, pak takového vstavacího tučňáka, kostky, kroužky na tyči, velká céčka a auto. Plus jednu na kočár. Kolem roku přibyla vkládací kostka a labyrint.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
26.7.20 22:44

@saphir nejlepší hračky jsou věci, které máte běžně doma - hrnce, vařečky, pokličky, nějaký míč apod. Nemusí mít milion umělohmotných blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2012
26.7.20 22:52

Tak malym detem se libi hracky co se blyskaji, trpiti, zrcadli, blikaji, vydavaji zvuky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
244
26.7.20 22:57

Nas v tomto veku zacal milovat knihy, skus pozriet posuvacie/vyklapacie od Svojtka, na webe su aj videa

https://www.svojtka.cz/…ry-den-lvice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
670
26.7.20 23:02

Zbytečnost.. mám první dítě, takže máme doma samozřejmě hračkářství, ale nehraje si skoro s ničím, stejně jsme pořád po venku. Když už, tak si chvilku pohraje s kuchyňkou, hracím stolkem Fisher Price a rozhází po baráku Duplo. Má rok a čtvrt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49591
26.7.20 23:10

To uplne staci. Ono se postupne nanosi plno hracek domu. Deti maji svoji fantazii a umi si hracku vyhledat, kde by ji clovek nehledal.
Mela jsem deti milovniky zvukovych hracek, ruznych chrastitek. Takze toho jsme meli. Nejpestrejsi to melo nejmladsi dite (treti), ze toho bylo doma mraky. A od doby co zvladl udrzet hracku v ruce, tak miluje auticka. A zustalo mu to. Ve svem pokojiku ma vrakoviste aut. Vzdy si nejake vozi, kdyz nekam jede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63307
26.7.20 23:20

My jich ted mame hodne a myslim, ze si vyhraje se vsema :nevim: :* stridam to, co mu davam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6797
26.7.20 23:40
@saphir píše:
Dobrý večer, malému bude za chvíli 8 měsíců a nějak začínám řešit, jaké hračky. Zatím má jen různé plyšáky a plyšové kostky a jednu knížku se zvuky zvířat. A já mám pocit, jestli jsem něco nezanedbala. Dneska je plno hraček pro rozvoj jemné a hrubé motoriky.

Málo hraček je určitě dobře.
Na druhou stranu, určitě jsou dobré hračky, kterými jde různě bouchat, koulet, třepat, šustit, mačkat ať dělají zvuky, kousat do nich. Tj. ne jen plyšové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13384
26.7.20 23:54

Syn miloval dřevěné zatloukacky, chodí i dnes ve 2 letech a zatlouka si :mrgreen:
Pak kyblík s víčkem kam vhazoval kostky podle tvaru, kelímky ze kterých se buď staví věž, nebo se naopak vkládají do sebe podle velikosti… Vše jsou to hezké hračky které mají za nás dlouhé využití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1547
27.7.20 08:02
@roba18 píše:
@saphir nejlepší hračky jsou věci, které máte běžně doma - hrnce, vařečky, pokličky, nějaký míč apod. Nemusí mít milion umělohmotných blbosti.

Tak hrnec a vařečka mu moc fantazie ani dovedností nenabídne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28928
27.7.20 08:06

Kolíčky na prádlo v krabici, to děcka milují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama