Malovaní na textil -kde koupit textil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolka734
Povídálka 19 příspěvků 19 inzerátů 25.12.18 21:09
Malovaní na textil -kde koupit textil

Ahoj holky. Ježišek mi donesl barvičky na textila a ještě nějaké dorazí. Chci se zeptat zda je tu nekterá co maluje, kde se da nakoupit bavlněny textil? Vím ze mohu trika koupit v kiku ale myslím treba tašky, povlaky na polštáře, dětské body atd. Prostě jestli je nějaká stránka kde se dá vše nakoupit? Děkuji ta rady Zuzka :)

Reakce:
malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 01.01.19 13:07

Napr. v prodejne Altamira v Praze jsem kupovala batuzek z bavlny k pokresleni a byla jsem spokojena http://vytvarnepotreby.cz/…ry-z-textilu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >