Mám změnit antikoncepci?

Anonymní
1.9.20 13:42

Mám změnit antikoncepci?

Ahoj holky, poslední 3 měsíce mám dost silnou menstruaci s hodně kusy krve a mám při ní velké bolesti. V polovině cyklu, občas ale i častěji se moje tělo chová jako kdyby ovulovalo- hlen, čípek, bolesti. Mám citlivější prsa, o dost. Nemyslím si že bych ovulovala, beru jak mám. Ale je to pro mě dost diskomfort. Ha beru rok a půl, tyhle příznaky mám poslední 3 měsíce, nikdy předtím jsem to tak neměla. Ve Lindynette 20, je mi 17, takže nechtěné miminko by byl průšvih. Myslíte že to je dostatečný důvod proč vyměnit antikoncepci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.9.20 13:57

Ahoj, myslím, že ano. Mně se v průběhu braní jiné antikoncepce stalo něco podobného, krve jak z kohoutku a velké bolesti, taky hodně špinění v půli cyklu. Řekla jsem to doktorovi a on na to, že by bylo vhodné zkusit jinou antikocepci. Já ji ale neberu kvůli nechtěnému početí, ale z důvodu nedostatku všech hormonů, které u mě neumí substituovat jiným způsobem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 14:02
@Anonymní píše:
Ahoj, myslím, že ano. Mně se v průběhu braní jiné antikoncepce stalo něco podobného, krve jak z kohoutku a velké bolesti, taky hodně špinění v půli cyklu. Řekla jsem to doktorovi a on na to, že by bylo vhodné zkusit jinou antikocepci. Já ji ale neberu kvůli nechtěnému početí, ale z důvodu nedostatku všech hormonů, které u mě neumí substituovat jiným způsobem.

Já se právě bojím abych tam nepřišla a neřekl mi že se nic neděje, byla bych za blbečka :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 14:06
@Anonymní píše:
Já se právě bojím abych tam nepřišla a neřekl mi že se nic neděje, byla bych za blbečka :D

Co se týče gynekologických věcí, tak opatrnosti není nikdy dost. Lepší tam přijít třeba i s kravinou, než se pak trápit.

• Citovat
  • Nahlásit
182
1.9.20 14:07

Hele ja bych se s ním slepém poradila. Nejsem nějaký odborník, ale je to nízko hormonální ha a možná ta nízká dávka už nezvládá blokovat ovulaci. Jak říkám, nejsem doktor, ale přijde mi lepší se zeptat a probrat to, lepší než aby ti případně selhala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 14:13
@Anonymní píše:
Co se týče gynekologických věcí, tak opatrnosti není nikdy dost. Lepší tam přijít třeba i s kravinou, než se pak trápit.

No to je pravda… Pořád lepší než se pak stresovat jestli mi ha funguje, jestli nejsem těhotná atd.

• Citovat
  • Nahlásit
724
1.9.20 15:51

Určitě zajdi na gyndu a porad se s lékařem. Sama jsem před lety řešila něco podobného, nejhorší byly ty bolesti! První den jsem se většinou nemohla zvednout ani na záchod, každý pohyb byl utrpením. Na gynde mi pořád dokola opakovali, že při braní antikoncepce mít ms bolesti nemůžu. A jestli jsem tedy tak precitlivela, že nějaké mám, tak ať si vezmu Paralen. Po pár letech jsem změnila gynekolozku, ta mi ihned napsala jinou antikoncepci a od té doby jsem bolestivou ms nezažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama