Menstruace X nidace

Anonymní
13.8.11 12:21

menstruace X nidace

Ahoj Holky,

Mám takový problém. Beru už 5.tým rokem antikoncepci Novynette, jsem si vědoma pár chyb v užívání i toho že jsem měla nechráněný styk. Asi 4.den po rizikovém styku jsem 3 dny špinila (dnes už zase nic), v podbříšku mě píchá i prsa semtam bolí. Je možné že by šlo o nidaci? Upozornuji ze se to špinění stalo 17- 19 DC … nebo se jedná o menstruaci vyvolanou zapomenutí pilulek ( má se dostavit až 22.8.) ? :nevim: poradte :) děkujii :kytka:

L.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24465
13.8.11 12:29

Těžko říct. Já když udělám chybu v braní (Jeanine), stačí 2 hodiny posunutí vícekrát po sobě (dovolené…), tak potom pár dní špiním.
Počkej na tu menstruaci a když tak si udělej test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.11 12:44

No, mě právě zaráží, že kolikrát jsem si ty prášky za těch 5 let brala jak sem chtěla tak najednou jsem začala špinit, tak uvidim no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
57
15.5.17 18:54

21. DC nechraneny sex a ovu byla pravdepodobne 19.-20. DC

Ahoj, presne pred tydnem jsem s milencem mela nechraneny styk. Delame to jednou, podotykam vazne jednou za mesic. On se do me 3× udelal a rano jsem mela plodny tahnouci se hlen a den predtim silne bolesti bricha i to rano, napeti v prsou, takze tipuju ovulaci.

Dnes tedy 7 dni po styku a 3 dny pred terminem MS krvacim. Tedy jen jakousi lehci formou. Bez kusu sliznice. Takovy vytok krvavy. S lehkou bolesti v podbrisku jako pri MS, ale mirnejsi. Muze to byt nidace? :nevim: :zed: Mam strach, ze bych mohla bejt v tom. Picha me v levem podbrisku a boli prsa a bedra. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
15.5.17 19:13

Ano je to možné. Zkus za par dni test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7128
15.5.17 19:34

Máš strach že bys mohla být v tom? Ale klidně svého milence necháš aby se do tebe udělal. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
20.8.18 18:45

Je to MS nebo nidace? 11DPO/1DC

Ahoj holky, oživuji diskuzi.
Dnes jsem 11DPO nebo 1DC - to je právě ten problém :lol: . Tak nějak už jsem se smířila s MS, dala si kafčo, uvařila si kontryhel a domluvila si víno s kámoškou, což jsem si teď pro případ těhotenství odpírala. Zatím mám ale jen špinění, tak na jednu intimku za celý den od rána, tak ve mně zahlodalo, zda to nemůže být nidační špinění a nemám s tím vším ještě počkat. Máte někdo zkušenost?
Dnes ráno byl TT negativní, od včerejška mám BT o 0,3°C nižší než den předním. Špinění je hnědočervené. Jiné příznaky nemám, ani na těhotenství ani na MS. Zdá se mi to na MS moc brzo a na nidaci moc pozdě. Co myslíte, mám ten kontryhel a víno radši ještě odložit, nebo už je to jasný? Díky moc za případné reakce. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
20.8.18 18:53

@Mihalka88 neodkádala bych nic, stejne to teď nema žádný vliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.18 18:55

A co by melo byt jasny, kdyz TT je negativni? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
20.8.18 18:58
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
20.8.18 19:00

@Muminek2019

Tak 11DPO může být TT negativní i v případě těhotenství, ne? Já jsem smířená s MS, jenom se nechci unáhlit s tím kontryhelem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8301
20.8.18 19:08

@Mihalka88 i pokud bys byla těhotná,tak zárodek ještě není propojen s tvým tělem,takže by mu teoreticky nic uškodit nemělo. Já jsem asi dva týdny po otěhotnění vypila láhev sladkého šumivého vína a malý je v pořádku,je mu 9 měsíců. Ale na druhou stranu,kontryhel má sloužit jako podpora k otěhotnění a myslím si,že když ho vysadíš,žádnou škodu s tím nenaděláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
20.8.18 19:08

@Mihalka88 kontryhel mas stejne pít az první dc, což je první den, kdy krvacis jasnou krví. Nicméně tak jako tak to pripadne těhotenství nijak neohrozí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.19 15:31

Co myslíte?

Ahojda holky, prosim jsem 7DPO. Vidite tam ducha nebo jsem blazen :disappointed: po 30 min. Zmizel :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
15533
20.3.19 15:44
@Anonymní píše:
Ahojda holky, prosim jsem 7DPO. Vidite tam ducha nebo jsem blazen :disappointed: po 30 min. Zmizel :zed:

Nedobehle barvivo. Za mne negativní test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama