Menzes nepřišla-antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 10:07

Menzes nepřišla-antikoncepce

Ahoj potřebuji poradit. Začala jsem brát novou antikoncepci na konci prosince. Teď mám pauzu a menzes nikde. Jen včera jsem splnila černou krev. Neudělala jsem žádnou chybu. Začala jsem jí brát hned po dobrani té staré. Takže jsem neudělala pauzu, jak bylo v letáku. Psali, že nemusím používat žádnou ochranu, ale pro jistotu jsme používali kondoma někdy přerušku. Takže těhotenství není pravděpodobné. Prosím o radu, jestli je to normální. Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38945
23.1.22 10:29
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuji poradit. Začala jsem brát novou antikoncepci na konci prosince. Teď mám pauzu a menzes nikde. Jen včera jsem splnila černou krev. Neudělala jsem žádnou chybu. Začala jsem jí brát hned po dobrani té staré. Takže jsem neudělala pauzu, jak bylo v letáku. Psali, že nemusím používat žádnou ochranu, ale pro jistotu jsme používali kondoma někdy přerušku. Takže těhotenství není pravděpodobné. Prosím o radu, jestli je to normální. Děkuji :srdce:

tak u nové antikoncepce trvá tak třiměsíce, než se to srovná. Jak dlouho už máš pauzu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25719
23.1.22 10:35

Já u antikoncepce často jen špinila. Netvoří se ti sliznice, není co vyplavovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 10:41

@Janli a má to nějaký vliv na ochranu?

• Citovat
  • Nahlásit
6
23.1.22 10:42

@vokishka v úterý jsem si vzala poslední prášek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38945
23.1.22 10:45
@Stepik12 píše:
@vokishka v úterý jsem si vzala poslední prášek.

no neřeš to, ve středu si vem normálně nový

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38945
23.1.22 10:46

@Stepik12 já jsem sice docela stará, ale co mi odstranili myom, tak nekrvácím vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.1.22 10:47

@vokishka a nějaký vliv na ochranu to nemá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38945
23.1.22 10:48
@Stepik12 píše:
@vokishka a nějaký vliv na ochranu to nemá?

ne, pokud bereš tabletky jak máš. Většinou se píše, že se máš chránit první měsíc, to už máš za sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.1.22 10:52

Zapomenutí HA

Ahoj holky. Nechci zakládat diskuzi navíc tak se zeptám pod tímhle příspěvkem.
MS sem měla naposledy od 9.1. do 13.1. a dnes mě začala MS zase. Beru HA lyndinette 20. Trpím dost na záněty. Myslíte že může být někde problém? Podbříšek mě bolí dost. Zítra budu volat Dr. Děkuji moc za zkušenosti a rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat