Kde měříte dětem teplotu?

Anonymní
4.11.20 14:42

Měření teploty kde?

Ahoj chci se zeptat kde měříte dětem(3 roky) teplotu v podpaží teploměr neudrží a ne vždy je výsledek měření správný v pusince se bojím kouše do něho a plive ho v zadečku sice dobrý ale pláče že jí to bolí ale vydrží

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2485
4.11.20 14:48

Od narozeni merim v podpazi (i v porodnici tak merili teplotu). Vezmu si dite na klin a ctu pohadku. Ruku s teplomerem drzim, aby nevypadl. Zadna veda, alespon u nas tedy ;) Mam i bezdotykovy teplomer a tim merim jen orientacne na cele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 14:49

Zkusím to tak jak píšete

• Citovat
  • Nahlásit
29079
4.11.20 14:56
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat kde měříte dětem(3 roky) teplotu v podpaží teploměr neudrží a ne vždy je výsledek měření správný v pusince se bojím kouše do něho a plive ho v zadečku sice dobrý ale pláče že jí to bolí ale vydrží

Proč anonymně? 8o
Nějak se mi nezdá, že by tříleté dítě nevydrželo mít teploměr podpaží, ale vydrželo ho mít v zadečku : :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5196
4.11.20 14:59
Tříletýmu bych ho do zadku už nestrkala. Prostě ji ho pridrz v podpaží.
@Bábrdl píše:
Proč anonymně? 8o
Nějak se mi nezdá, že by tříleté dítě nevydrželo mít teploměr podpaží, ale vydrželo ho mít v zadečku : :think:

Můj 6ti lety švagr si radši nechá dát do zadku čípek místo nurofenu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
4.11.20 15:01

Do roka rektalne, pak uz v podpazi. Do pusy sem nedavala nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
4.11.20 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat kde měříte dětem(3 roky) teplotu v podpaží teploměr neudrží a ne vždy je výsledek měření správný v pusince se bojím kouše do něho a plive ho v zadečku sice dobrý ale pláče že jí to bolí ale vydrží

Měřím spánkem na spánek, ale když chci vědět přesně, tak určitě v podpaží, stačí kdyžtak chvilku přidržovat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
4.11.20 16:32

Mě v podpaží nikdy nezměří správně. Máme i čelní a ten používám. Není přesný, ale orientačně vím a čím je syn starší, tak tím víc se řídím tím, jak se cítí než jakou má teplotu. Prostě když vidím, že už je mu fakt blbě, dám mu něco na sražení teploty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2308
4.11.20 18:24

Asi od 2 let v podpaží. Vezmu si ho na klín, dám teploměr, lehce mu přitisknu ruku k tělu a pomáhám mu držet teploměr. Při tom mu čtu pohádku nebo koukáme na pohádku. Měření po chvíli zopakuji. Většinou na dětech poznám, že mají teplotu. Roste jim rychle a mívají ji vysokou, běžně nad 39°C. Takže se většinou jen potřebuji ujistit, jak moc je vysoká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
4.11.20 18:28

My používáme teploměr čelní a jsme velmi spokojeni. Je rychlý a vcelku přesný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 18:29

Nemám z čelním teploměrem zkušenost ale koupim ho a uvidim

• Citovat
  • Nahlásit
1473
4.11.20 20:13

V pr.deli.. ;) :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
4.11.20 20:46

Ahoj, já v DMku pořídila náplasti pro děti které ukazují teplotu :palec: ušetřilo mi to hodně práce :lol: mám taky syna který nechce teploměr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
5.11.20 12:46

Mame bezdotykovy a dobry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu