Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@nick mandarinka píše: Více
take vyhlizim prechod s nadeji
jen pokud na tom budu jak ma mama, tak si jeste 10let pockam a ani to nebude moc prijny ![]()
@Tery21 preji at je dnes lip a svatbu si muzes uzit ![]()
Pokud by se vám to opakovalo, máte problém s hladinami hormonů, nejspíš nedostatek progesteronu ve druhé polovině cyklu.
@Tery21 píše: Více
Na migrény trpím od dětství a MS je jedním z klasických spouštěčů. Prakticky vždycky mám migrénu 24 hodin před začátkem MS. Dokonce i v případech, kdy to úplně nesedí podle kalendáře - prostě migréna nelže.
Pokud nejsi někde na samotě, tak bych šla do lékárny a koupila si Acifein nebo Thomapyrin, což jsou léky kombinující paracetamol, kyselinu acetylsalicylovou a kofein. Jestli tu možnost nemáš, tak ten ibuprofen. Podle mých zkušeností je nejdůležitější nenechat tu bolest rozjet a vzít si lék včas.
Jinak mi pomáhá studený mokrý obklad na čelo a na zátylek (zároveň) a upíjet ledovou Colu.
Tak teď jsem se probrala už po svatbě a musím říct že pecka
pri obřadu jswm to vůbec nevnímala ( to bude taky tím že jsem ráno měla ten ibuprofen ) a jo užila jsem si zo
svatba moc hezká a jsem ráda že i přes migrénu jsem to zvládla ( jo a ještě, děkuju za radu s hadříkem ten mi ponohl asi nejvic
)