Mm test nesílí

1570
28.5.15 17:43

mm test nesílí

Holky máte zkušenost s mamatesty, které nesílily, ale těhotenství bylo v pořádku? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.5.15 17:45

Me mamatest silil co dva dny vždy o trosku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7621
28.5.15 17:48

@kikoška85 ty nové mamatesty mi taky nesílily. Pořádně tmavou čárku jsem z nich prostě nedostala. Ale těhotenství bylo v pořádku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
28.5.15 17:51

A mas fotecky??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
28.5.15 17:55

@kikoška85 já měla pořád takovou nějakou slabou čárku a ono 8 tt :mrgreen: takže jo.. a mmchdm, nejsilnější byl první test, všechny další mnohem slabší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
28.5.15 17:58

Takový je už 4 dny, ms měla být v pondělí, já mám spíš strach z mimoděložního.¨
Ségra mě strašila dneska a z hecu jsem si udělala ovulační test a ten je pozitivní jak blázen. Jinak zvracím, bolí mě prsa šíleně. Vím, že mi to nerozseknete jestli to je nebo ne. Spíš potřebuju uklidnit. Mám už 3 děti, ale tohle se mi nestalo a tady test jiný nemají jen 20j. Mohla bych ho ráno zkusit..? Na gynekologii mám jít až v úterý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
28.5.15 17:59

Jinak píchá mě nad pupíkem na levé i na pravé, to by asi u mimoděložního bylo jen na jedné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
28.5.15 18:02

@kikoška85 neplašila bych s mimoděložním, to by sílilo úplně stejně, jak u normálního.. spíš bude vadný test.. vydrž :hug: jen kdyby byly extra bolesti, tak k dr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
28.5.15 18:05
@martina.se píše:
@kikoška85 neplašila bych s mimoděložním, to by sílilo úplně stejně, jak u normálního.. spíš bude vadný test.. vydrž :hug: jen kdyby byly extra bolesti, tak k dr..

Děkuji :kytka: to že mě tak vystrašila, když já už ani nevím jak velké je mám jak už se hlídám :mrgreen: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
28.5.15 18:11

@kikoška85
U druhé jsem takovou tu echt silnou čárku neměla, a na klíně mi lumpačí 8m holčička :lol: (u první jsem ji měla už 3den po vynechání).

JInak čárka na fotce mi připadá dost hezká na 20, aby to bylo dobrý. Hlavně žádný stres :hug:.

• Citovat
  • Upravit
56906
28.5.15 18:14
@kikoška85 píše:
Děkuji :kytka: to že mě tak vystrašila, když já už ani nevím jak velké je mám jak už se hlídám :mrgreen: :oops:
:mrgreen: takže bod 4, jo :lol: neplašila bych, to bude v cajku.. navíc jsem zjistila, že osobně jsem měla silnější testy k večeru :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
28.5.15 18:32
@martina.se píše: :mrgreen: takže bod 4, jo :lol: neplašila bych, to bude v cajku.. navíc jsem zjistila, že osobně jsem měla silnější testy k večeru :lol:
:oops: :mrgreen: VÁŽNĚ POSLEDNÍÍÍ :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
28.5.15 18:33
@Syringa píše:
@kikoška85
U druhé jsem takovou tu echt silnou čárku neměla, a na klíně mi lumpačí 8m holčička :lol: (u první jsem ji měla už 3den po vynechání).JInak čárka na fotce mi připadá dost hezká na 20, aby to bylo dobrý. Hlavně žádný stres :hug:.

Děkuji cítím se líp když mi napíše někdo nezaujatý, tento je právě 10tkový a mamatest, když tady jiné nemá :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
28.5.15 18:35
@kikoška85 píše: :oops: :mrgreen: VÁŽNĚ POSLEDNÍÍÍ :lol:

To je krásný, taky bych chtěla takovou velikou rodinku :kytka:
Jinak přeji hodně štěstí s testem :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
28.5.15 18:39
@vertunka píše:
To je krásný, taky bych chtěla takovou velikou rodinku :kytka:
Jinak přeji hodně štěstí s testem :hug:

děkuji :-) doufám že se něco nepo…ale tímhle končíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama