MS se nedostavila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lebrunka91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 11:50
MS se nedostavila

Ahoj mám dotaz zda se některé z Vás stalo něco jako mě :D 2 dny před MS jsme měli s manželem sex a MS se nedostavila a už mám zpoždění 4 dny ale těhu test mi již 2× ukázal že negativní. Mám ještě počkat s uděláním dalšího testu? Příznaky těhu mám je mi nevolno, bolí mě bradavky ale taky mě občas bolí i v podbřišku jako když bych to měla dostat. děkuji za rady a tipy :nevim: :nevim: :nevim:

Reakce:
Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 12:31

Navštiv doktora, může to být cysta…

lebrunka91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 12:33

U dr jsem byla pred necelým měsícem na pravidelné kontrole

jjanekk
Závislačka 2592 příspěvků 25.09.14 12:38

Ahoj,
pokud bys mela otehotnet dva dny pred planovanou MS, tak by ti ted test stejne nic neukazal. Pockej dva tydny od styku a zkus test. Tohle v pripade, ze nevis kdy mas ovulaci. Pokud vis, kdys ovulaci mela, tak k ni si pripocti taky dva tydny a zkus test.
Priznaky si muzes vsugerovavat.

Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 25.09.14 12:39

Myslim, že je malá pravěpodobnost dva dny před MS otěhotnět, ale zřídka se to stát může. Nicméně se Ti mohla posunout ovulace, tudíž MS příjde později, ještě je brzo dělat závěry :-) ještě počkej

lebrunka91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 12:39

Nn nevim kdy jsem mela ovulaci :nevim: :nevim:

Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 25.09.14 12:40

Tak jak píšou holky, ještě počkej

lebrunka91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 12:41

Cyklus mam pravidelný 27 dni a tohle se mi jeste nestalo.

lebrunka91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 12:42

Oki dekuji jeste pockam. ale je to teda pekna nejistota nevim na cem jsem :nevim: :nevim: :nevim:

annon
Nováček 1 příspěvek 25.09.14 12:54

Ahoj všem, potřebovala bych radu.. poslední MS jsem měla 21.7.2014.. TT my vyšli negativní, u doktorky jsem byla a injekci na vyvolání mi píchla už podruhé a že mám čekat.. někde sem četla, že bych mohla mít i zpožděnou ovulaci a tím si oplodnění.. příznaky mám jako jsou bolest a ztmavnutí bradavek, hustý bílí výtok a občas nevolnost.. ale asi před 4-5 dny sem měla takový světle hnědý výtok… tak mám strach aby semnou něco nebylo.. předem děkuji za rady…

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 13:07

@lebrunka91 to že jsi byla u dr před měsícem neznamená že se ti nemohla udělat cysta v tomto cyklu… já už to tak měla párkrát, nebylo mi dobře a měla jsem pms a byla to cysta, pichla agolutin a bylo vše ok…

lebrunka91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 13:12

Pockam jeste tento víkend a v pondeli pujdu k DR

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 13:16

@lebrunka91 to bude nejlepší ten ti přesně řekne co se děje, taky bych nejradši někdy do sebe chtěla vidět, abych věděla co se tam děje :mrgreen:

lebrunka91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 13:17

@Attila8 dekuji nikdy me nenapadlo ze by to mohla byt cysta :( nikdy jsem nic takoveho nemela No tak uvidme :potlesk: :potlesk: :mavam: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >