Mudr. Rozmanitová - problém s očkováním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
valila
Stálice 68 příspěvků 31.10.13 09:52
Mudr Rozmanitová

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zdali někdo chodíte k MUDr Rozmanitové do Hnojníku a jaký máte na ni názor.
Jedná se mi hlavně o očkování, mám malé mimčo sotva 3 měsíce, má rymku a kucá a paní doktorka chce očkovat hexou. Chtěla jsem alespoň odložit až bude malé 6 měsíců, a bude silnější, ale MUDr je neústupná.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Barusak78
Závislačka 3359 příspěvků 31.10.13 10:02

8o to chce očkovat díte, když je nemocné? To bych se skoro neptala na názor na doktorku zde a rovnou se koukala jinde.

ikyki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.13 10:03

Doktorka ti do toho nemá co remcat ty si rodič jasně řekni ne a hotovo…taky bych nenechala očkovat s rýmou

Bubiii
Echt Kelišová 9024 příspěvků 31.10.13 10:04
@valila píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zdali někdo chodíte k MUDr Rozmanitové do Hnojníku a jaký máte na ni názor.
Jedná se mi hlavně o očkování, mám malé mimčo sotva 3 měsíce, má rymku a kucá a paní doktorka chce očkovat hexou. Chtěla jsem alespoň odložit až bude malé 6 měsíců, a bude silnější, ale MUDr je neústupná.

Můžeš odložit az do 10 měsíců veku dítěte a ockovat schématem 2+1infanrix hexa nebo pediacel. Doktorka je do očkování tlacena. Hexa v evropském registru nežádoucích účinků ma na prvním míste Otok v míste vpichu a pak hned neurologicke problémy.
Můžeš i neockovat pokud nechceš. Doktor ma povinnost seznámit s ockovanim, souhlas je na rodičích.
Pokud chces všechny podklady pro tuto problematiku, lze se mailem obrátit na ligu lidských prav.

Irusza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.13 11:06

@valila Ona je jako clovek fajn, ale medicinsky katastrofa. ATB predepisuje jako bonbony a ani nema ten stroj na mereni crp. Chodi k ni moje sestrenice a bratranci. Ja chodim se svymi detmi do Striteze k Novakove a ta je perfektni. Jestli ti muzu poradit, radeji prejdete k ni. S ni se da domluvit…

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 31.10.13 11:12

Očkování je TVOJE věc, prostě řekneš, že NE a šlus, dál bych se s dr o tom nebavila - zvlášť pokud je mimčo nemocné¨ :nevim: Nejsem úplně proti očkování, ale všeho s mírou a jen když je dítě 100% zdravé. Je to svinstvo a záhul i pro naprosto zdravé tělíčko :nevim:

@Irusza náš pediatr taky nemá CRP, ale jinak je teda v pohodě :nevim: CRP má přinejhorším můj praktik o patro výš než pediatr :nevim:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 31.10.13 11:40

.

Příspěvek upraven 04.02.14 v 08:05

Buublinkaa
Povídálka 31 příspěvků 31.10.13 12:39

Okamžitě bych vyměnila paní doktorku :-) máš na to právo. Vůbec bych se s ní nebavila. A přestoupila okamžitě jinam!

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 31.10.13 12:51

Řekla bych ne a hotovo… naše neočkuje jen při náznaku nemoci… a možná bych se poohlídla jinde…

Halamka
Závislačka 3925 příspěvků 31.10.13 13:37

No to se mi otvírá kudla v kapse…
Pryč od ní, Takovou dr. bych nenechala sáhnout na moje dítě :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

vjerunqa
Závislačka 3273 příspěvků 31.10.13 21:37

@valila O očkování rozhoduješ pouze a jedině Ty, nikoli doktor! Nedohaduj se, nediskutuj, jasně a stručně oznam. Nebo ještě lépe, hledej vstřícného a osvíceného pediatra ;) Já osobně bych už k takové lékařce nešla.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 01.11.13 11:52

@valila, tak tato „lékařka“ mi je známá :roll:, měla jsem tu „čest“, když se sestře narodil druhý syn (byla jsem ji pomáhat)…je to koza a to doslova. Nepozná nic (všichni mají vždy předepsané stejné léky - celá vesnice), nikdy bych k ní s dětmi nechodila. Doporučení jako : dávat od narození instantní (slazené) čaje - dítě bylo kojené, ve 3 měsících „šťouchané“ brambory atd. :zed:. Když jsem sestře radila odběry na alergie (mléčná bílkovina a vejce), synovec měl veliké problémy se zažíváním a jídlem, řekla : "no přece do něj nebudeme píchat 8o " skončil v nemocnici, kde ležel 10 dnů a chodil každý den na výplach (bylo mu pod 3 roky - bobek), pokud by se zažívání řešilo, byl by toho ušetřen (měl alergii na ml. bílkovinu). V 5-ti letech byl přeočkován po 1O dnech, kdy bral ATB na kontrole, sestra byla v práci - poslala chlapa - a ten než se vymáčkl, tak bylo hotovo. :pocitac:. Prý však je skoro zdráv :poblion:.

Bubiii
Echt Kelišová 9024 příspěvků 01.11.13 12:46

Ježíši, to je maso. :pocitac:

zuziko
Nováček 8 příspěvků 22.11.13 13:48

Neděste mne za čtrnact dni tam mam jít a chci očko odložit a očkovat pediacel tak to asi bude mazec :-/

zdravinasedeti
Nováček 1 příspěvek 25.03.14 14:51

Děééés je to u paní dr. Rozmanitové jak linka v hyunday, 3minuty s prohlídkou maleho pacienta i s vypsaním receptu-další prosím!!!Snaží se mít na oko přístup ale o děti ji v žádném případě nejde, to vycítí každý kdo projde s malýma přes její tzv. zlaté ručičky!!Ne díky už nechcem!! :,(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

„Odvolání podám, až mi Tereza zaplatí,“ říká právník Terezy

Soudce Šahzád Raza ve středu poslal Terezu Hlůškovou (22) za pašování drog na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >