Mumlavský vodopád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bizky
Kecalka 408 příspěvků 10.06.17 19:22
Mumlavsky vodopád

Kdo byl v Harrachově podívat se na Mumlavský vodopád? Podle internetu se tam dá jít i s kočárkem po asfaltový cestě. Ale ráda bych znala opravdu realitu. Protoze Google Earth zrovna moc neukáže i přes street view se tam moc dohledat nedá. S přiblížením 2D tam žádná cesta stejne vidět není.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pinkie01
Nováček 9 příspěvků 10.06.17 19:27

Ahoj, úplně v pohodě se tam s kočárkem dostaneš. Opravdu tam asfaltka je :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.17 19:30

@Pinkie01 jeeeee super děkuji za odezvu. Moc se tam chci podívat a tak jsem vděčná za odpověď. :) Jen snad zas nepolezu přes celý město abych pak zjistila, že jdu špatným směrem :mrgreen: to mám v oblibě :lol:

sara1000
Kelišová 5638 příspěvků 10.06.17 19:40
@Anonymní píše:
@Pinkie01 jeeeee super děkuji za odezvu. Moc se tam chci podívat a tak jsem vděčná za odpověď. :) Jen snad zas nepolezu přes celý město abych pak zjistila, že jdu špatným směrem :mrgreen: to mám v oblibě :lol:

Jen potvrzuji.Byla jsem tam s kocarem.Je to hezka prochazka…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.17 19:44

@sara1000 můžu se jenom zeptat, z ktereho místa? někde píšou 4km a někde od myslím nádraží asi 1km

Pajka89
Závislačka 2508 příspěvků 10.06.17 20:05

Jsem mistni a s kocarkem tam chodim tak kazdy tyden… Od autobusoveho nadrazi je to po asfaltce tak jeden kilometr. Nebo se da jit z druheho konce Harrachova od supermarketu Norma nahoru tez po asfaltce. To bude tak ty ctyri.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.17 20:19

@Pajka89 díky díky díky :D
Koukala jsem že je tam kousek od toho nádraží nějaký parkoviště, podle netu zdarma, podle googlu placené ale to už mě nezabije. :) Tak uvidím, co zdolám. Jestli si troufnu na 4km. A od toho obchodu je to taky značeny, aby to i ťulpas jako ja :mrgreen: našel?

LLLL
Kelišová 5970 příspěvků 10.06.17 20:24

Ano, k mumlavskemu vodopadu se po asfaltce dojit da, ale az uplne k nemu dolu na ten mostek je to s kocarem trochu horsi, ne? :think: Je to od te cesty lesni pesina dolu, koreny, no tam az jsme se s kocarem neodvazili, radeji jsme se sli dolu na stridacku a druhy hlidal nahore kocar…

Pajka89
Závislačka 2508 příspěvků 10.06.17 20:34
@Anonymní píše:
@Pajka89 díky díky díky :D
Koukala jsem že je tam kousek od toho nádraží nějaký parkoviště, podle netu zdarma, podle googlu placené ale to už mě nezabije. :) Tak uvidím, co zdolám. Jestli si troufnu na 4km. A od toho obchodu je to taky značeny, aby to i ťulpas jako ja :mrgreen: našel?

Za autobusakem je centrálni parkoviste. Myslim ze je placene, nebo aspon driv byvalo. Jak je to tam ted nevim, ja parkuju u sebe doma :mrgreen: Od Normy je to znacene a da se to dojit s kocarem v pohode…

@LLLL píše:
Ano, k mumlavskemu vodopadu se po asfaltce dojit da, ale az uplne k nemu dolu na ten mostek je to s kocarem trochu horsi, ne? :think: Je to od te cesty lesni pesina dolu, koreny, no tam az jsme se s kocarem neodvazili, radeji jsme se sli dolu na stridacku a druhy hlidal nahore kocar…

Je to trosku horsi, ale v pohode se to projet da… Zadne extra koreny tam urcite nejsou, normalne vysypana cesta sterkem :think:

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.17 20:40

Za prvé nechápu proč anonym, ale dá se tam dojít, jen ke konci jsou schody, ale spousta lidí si kočár snesla po schodech.

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.17 20:41

Parkoviště je placené, platí se na celý den, nelze pouze na pár hodin. Cena byla do 100 Kč. Jinak lidí šílený množství.

Pajka89
Závislačka 2508 příspěvků 10.06.17 20:53

https://www.google.cz/search?… tady je obrazek cesty od asfaltky dolu k vodopadu..

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 11.06.17 07:38
@LLLL píše:
Ano, k mumlavskemu vodopadu se po asfaltce dojit da, ale az uplne k nemu dolu na ten mostek je to s kocarem trochu horsi, ne? :think: Je to od te cesty lesni pesina dolu, koreny, no tam az jsme se s kocarem neodvazili, radeji jsme se sli dolu na stridacku a druhy hlidal nahore kocar…

je to tak, ale to uz je 10 metru, vezmes ditena ruku nebo tak. My teda shrkame vsechno, my tam s kocarem byli az na moste.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23536 příspěvků 14.06.17 16:15

Mi šli lesní cestou podél potoka, bylo to o trochu delší, ale zajímavější. Zpět jsme šli asfaltkou, takže s kočárem se dá v pohodě. Jezdí tam i vozíčkáři.
Jen nevím, kdy je hezčí. Viděla jsem ho jak v létě, tak i lednu, když byl zamrzlý a fakt nádhera, doporučuju :palec:

Jančakecalka
Generální žvanilka 23536 příspěvků 14.06.17 16:17
@blabla123 píše:
Parkoviště je placené, platí se na celý den, nelze pouze na pár hodin. Cena byla do 100 Kč. Jinak lidí šílený množství.

To jo, no, cena docela dost, ale zas, je to neomezeně dlouho. Lidí hafo, ale co naděláš. Nedávno jsme byli v Prachovských skalách a to bylo jako v mraveništi. Lidí, pořád vyhýbat, uskakovat, no, síla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama