Myčka na nádobí MORA

111
22.5.20 20:10

Myčka na nádobí MORA

Ahoj, mám poprvé v domě myčku na nádobí, tak si nevím rady…nerozpustí se mi v tom zásobníku kapsle a ani nádobí není umyté… co dělám špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8093
22.5.20 20:20

@Jančadáda ten zásobník se při mytí musí otevřít a kapsle vypadne ven, nebo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
22.5.20 20:22

@Aduš8 no zásobník je i po umytí myčky stále zavřený… nebude lepší, když tu kapsli hodím rovnou do myčky a ne do zásobníku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8093
22.5.20 20:29

@Jančadáda to je divné a nastavuješ správný program a ne jen oplach? Někdo ji hází rovnou, já to nedělám, protože myčka nejdřív oplachuje nečistoty z nádobí a pak teprve horkou vodou myje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
22.5.20 20:31

@Aduš8 asi hodinu jsem četla návod a program by měl být správný… spíš si myslím jestli nemůže být ten zásobník vadný, že se neotevírá…
mmm to je pravda.. to by bylo po tabletě ještě dřív než by myčka začala mít :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42023
22.5.20 20:36
@Jančadáda píše:
@Aduš8 asi hodinu jsem četla návod a program by měl být správný… spíš si myslím jestli nemůže být ten zásobník vadný, že se neotevírá…
mmm to je pravda.. to by bylo po tabletě ještě dřív než by myčka začala mít :D :D

Ja zas četla, ze tablety 3v1 atd by se mely házet rovnou dovnitř, protože se to z nich uvolňuje postupně behem celýho mytí.. Kdežto z toho šuplíku se to tam pak kydne najednou..
Ale pokud je myčka nová a notvira se ta přihrádka tak bych to asi řešila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9714
22.5.20 20:56
@Jančadáda píše:
mmm to je pravda.. to by bylo po tabletě ještě dřív než by myčka začala mít :D :D

Mně opravář rekl, že je lepší ji házet dolů, ne do zasobniku.
Máš asi vadný kus :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
22.5.20 21:06

@a12 @g.sandova
Mmm tak to je prekérní sitiace :D zkusím pár dní házet mimo zásobník a uvidím :D ale děkuji moc :) za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42023
22.5.20 21:09
@Jančadáda píše:
@a12 @g.sandova
Mmm tak to je prekérní sitiace :D zkusím pár dní házet mimo zásobník a uvidím :D ale děkuji moc :) za rady

Ale každopádně bych ji asi reklamovala pokud se zásobník neotvira :nevim:
Kdyby to byla starší myčka tak bych na to prdela a házela rovnou do myčku, ale u nový bych chtěla mit vsechno funkční

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9714
22.5.20 21:13

@Jančadáda ještě zkontroluj, zda dáváš dobře nádobí. Vrtule se musí uvnitř otáčet, jinak se nádobí neumyje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
22.5.20 21:15

@a12 mmm to máš pravdu.. ještě to párkrát zkusím a kdyžtak ji dám na reklamaci.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
22.5.20 21:15

@g.sandova jojo to kontroluju a dávám správně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
476
22.5.20 21:17

Mám myčku Mora a zásobník se normálně otevírá sám. Takže zřejmě závada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
22.5.20 21:18

@Purple Rain to mám velkou radost teda… :D děkuji moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama