Mzda agentury

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 15:22
Mzda agentury

Dobrý den. Pracovala jsem v jedne firme pres agenturu, bohuzel sem to nezvladala a odesla po 8 dnech (odpracovano cca 5 na 12hodinovky) myslite si, ze mi agentura posle penize za odpracovane dny? Dekuji za odpoved

Reakce:
lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 22.10.18 16:03
@Anonymní píše:
Dobrý den. Pracovala jsem v jedne firme pres agenturu, bohuzel sem to nezvladala a odesla po 8 dnech (odpracovano cca 5 na 12hodinovky) myslite si, ze mi agentura posle penize za odpracovane dny? Dekuji za odpoved

Moje věštecká koule mlčí, být tebou tak tam zavolám a zeptám se.

rozand
Závislačka 3465 příspěvků 22.10.18 16:08

@lilith1 A na co by se ptala?

Nárok na mzdu samozřejmě máš.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 1 inzerát 22.10.18 16:10

No asi záleží, jak jsi utekla. Jestli jsi to normálně oznámila, tak zaplatí. Jestli jsi se na to vybodla a prostě nepřišla, tak máš hrubý porušení pracovní kázně a agentura se na tebe bude právem zlobit. No musíš se dohodnout s nima.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 18:02
Jo

Volala jsem jim, prisla jsem k nim a podepsala vypoved. Tak snad poslou :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >