Na dovolenou 2016 do Egypta?

4
27.4.16 15:25

Na dovolenou 2016 do Egypta?

Ahooj :) holky nebyla jste některá od ledna v Egyptu? Přemýšlíme o dovolené ale já mám trochu strach. Nějaké info? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8874
27.4.16 15:27

Když máš strach, tak seď doma. Žádný přesný info ti nikdo nedá. Stát se může cokoli kdykoli. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
27.4.16 15:38

Já bych do takové země nejela ani před 5 lety… jak píše @Šmoulice… my jedeme jen na Slovensko :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
27.4.16 15:39

Naši se vrátili před týdnem, lítají několikrát do roka ;) Byli v Hurghadě v BelaVistě.. Prý že se nebáli, protože většina těch arabáků s bombama už je dávno v evropě :lol: :mrgreen: Jinak strach vůbec, jen toho dost bylo zavřeného ale rozhodně se v hotelu a na hotelové pláži a okolí cítili v bezpečí a užili si to stejně jako jindy :) Fotky krásný a plánují v létě letět zase :) Nebýt těhotná, tak bych letěla taky.. Ono je totiž velký rozdíl letět do „Civilního Egypta“ a letět do „Hotelového ráje“ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50916
27.4.16 15:58

@Mačetkaa na tohle téma je tady asi deset tisíc diskusí už :mrgreen: :mrgreen: Jo známí byli začátkem roku v Egyptě, vrátil se celí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
27.4.16 16:07
@Halibar píše:
Já bych do takové země nejela ani před 5 lety…

Souhlas…taky bych nejela teď ani před x lety 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
27.4.16 16:11

Ja mam radsi Recko nebo Turecko, mne se Rude more moc nelibi, ale kdyby se mi libilo, pojedu urcite, to by se clovek musel bat jet do Bruselu, Parize, Londyna, Madridu, Belfastu.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8874
27.4.16 16:11
@Halibar píše:
Já bych do takové země nejela ani před 5 lety… jak píše @Šmoulice… my jedeme jen na Slovensko :D

Kam tam? Někam do Tater?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
27.4.16 16:12

Taky si musím rýpnout…Evropu jsem projela celou, do Egypta bych nejela ani zadarmo, ani teď, ani jindy. Jestli Ti jde o teroristy, obávám se, že Evropa-Egypt…je to asi jedno. Co se má stát, to se stane. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
27.4.16 16:28

@Šmoulice Dolná Strehová :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.4.16 18:47

Já sem právě celkem posera :roll: tak zjišťuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ontar
27.4.16 20:02
@Halibar píše:
Já bych do takové země nejela ani před 5 lety… jak píše @Šmoulice… my jedeme jen na Slovensko :D

Hm, tak tam to teda vyhrajete…jako těch 8 zastřelených na sídlišti v Děvínské Nové Vsi..kdyby ti lidé byli tehdy na dovolené v Egyptě, tak dnes mohli žít…

• Citovat
  • Nahlásit
8874
27.4.16 20:22
@ontar píše:
Hm, tak tam to teda vyhrajete…jako těch 8 zastřelených na sídlišti v Děvínské Nové Vsi..kdyby ti lidé byli tehdy na dovolené v Egyptě, tak dnes mohli žít…

Kdyby byly v pr.deli ryby, nemusely by bejt rybniky ;) vsude se muze stat neco. Zustanes doma a posahanej magor odpali plyn… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
27.4.16 21:02

@ontar no teď jsi mě teda vyděsil, že zruším dovču :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu