Nafouklý podbřišek a píchání

Anonymní
29.9.19 13:27

Nafouklý podbřišek a píchání

Dobré odpoledne. Začínám mít už 2. Den pocit, že mám nafouklý podbříšek a při zmáčknutí mě píchá děloha a vaječníky/vejcovody. Větry zaražené nemám, chodím na velkou i malou bez problémů. Nic mě nepálí, ani nebolí. Jsem ještě panna, ale 1. 8. Jsem měla s mým bývalým přítelem románek, kdy jsem mu dovolila jen pusu a prsty *chci o to přijít s tím ‚pravým‘, takže je ani ne 1%, že jsem těhotná (protože jsem po pár týdnů později menstruaci dostala a nevolnosti ani nic takového nemám.) Menstruaci mám hodně nepravidelnou. V červnu jsem měla slabou, jen 2 dny a pak nic. V srpnu se mi opozdila 3 týdny, ale byla šíleně bolestivá, poprvé jsem zvracela z menstruace a teď v září na ni čekám už týden..
Myslíte, že píchání, tlačení a nafouklost podbříšku může souviset s tím, jak mám opožděnou menstruaci? :nevim: nebo s tím máte někdo zkušenost? Hodila by se mi rada :oops: moc dekuju :srdce:
Antikoncepci neberu, ani nic podobného :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

378
29.9.19 14:05

Může to být zánět, zajdi k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
29.9.19 14:06

Gynekologie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 15:04

Myslíte, že se může jednat o zánět vaječníků, nebo vejcovodu? Mám problém, protože zítra odjíždím do zahraničí, tak se bojím, aby se to nějak nezhorsilo.. jinak krvavé výtoky nemam..

• Nahlásit
  • Citovat
378
29.9.19 17:09

Tak to ti nikdo neřekne, zkus toho doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama