Náhlá bolest kyčle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ververka77
Kecalka 274 příspěvků 05.03.15 05:50
Náhlá bolest kyčle !

Ahoj!

dnes v noci mě vzbudila nepřijemná bolest v kyčli, která se během hodin začala stupňovat tak, že jsem nemohla spát. Vždy najdu na chvíli nějakou pozici, ve které se mi uleví a nebolí mě to, ale to je jenom na pár minut a pak to zase přijde. Bolí mě to i teď, když sedím. Má s tím někdo zkušenosti? Nikdy předtím mě kyčle takhle nebolely, ani nemám jiné zdravotní problémy a těhotná nejsem.

Budu ráda za jakékoliv zkušenosti. Přemýšlím, jestli mám třeba jeden den počkat, jestli to odezní, nebo jestli mám hned naklusat k doktorovi. Děkuju za jakékoliv rady :)

Reakce:
puntice
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 05.03.15 07:25

Zkoušela jsi to rozcvičit? Myslím si, že to bude uskřinutý nerv. Pokud to bolet dovolí, tak se protahuj v kříži (kočičku) a v bocích (opři se rukama o stůl, roznož do šířky ramen a protáčej boky ze strany na stranu), uvidíš, v jakém pohybu to táhne a ucítíš odkud :kytka:

Radka1979
Závislačka 2838 příspěvků 05.03.15 08:09

Mě teď bolí kyčel po prodělané chřipce. Taky zatím čekám, je to asi týden, jestli to do tydne nepřejde, asi někam zajdu. Já mám i omezenou hybnost, třeba do tureckého sedu tu jednu nohu nedám, to bolí jak…

Ververka77
Kecalka 274 příspěvků 05.03.15 08:37

@puntice Děkuji za radu, asi to opravdu byl skřípnutý nerv. Jakmile jsem dopsala tuto otázku, šla jsem na záchod a to sezení na prkýnku mi asi pomohlo či co :D od té doby mě to vůbec nebolí, ještě že tak. Celou noc jsem nespala, tak jsem teď úplně mimo.
Každopádně děkuji za rady!

puntice
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 05.03.15 08:53

@Ververka77 :mrgreen: jó mocný záchod :mrgreen: :lol: :hug:

Váš příspěvek
Reklama