Poraďte jak uspořádat dětskou oslavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  28.10.01 14:03
Narozeninová oslava

Mám dvě děti,holčičku 6,5 a chlapečka 3,5. Uvítala bych jakoukoliv radu , zkušenost nebo kontakt při pořádání dětské narozeninové oslavy. Předem díky moc Marketa.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  02.06.05 19:46
Re: Narozeninová oslava

sama bych chtěla uspořádat narozeninovou oslavu. je mi 12 a potřebuji rady. zatím mě napadly pozvánky a podmínka, která je, že každý musí přijít v masce…děkuji za tipy na program.

Merlinka
Stálice 71 příspěvků 05.06.05 12:32

Ahoj holky,

loni jsme pořádaly s kamarádkou dětskou oslavu pro jejího 4-letého syna. Prvně jsme samozřejmě vyzdobily byt balónkama a stužkama. Do jedné řady balónků jsme napsali Všechno nejlepší. Z lepšího papírnictví jsme sehnaly klauna (slepily se nafukovací balónky)- ca 150cm vysoký. Začínalo se koláčem ve 3h. Nejúspěšnější byl koláč lentilkový. Normálně mramorový koláč polétý čokoládovou polevou a olepený lentilkama. Je to suché, takže děcka nebyly špinavé. Potom jsme hráli hry. Až toho měly dost, šli jsme všichni ven. Mezitím se připravila večeře (vídeňské párky)-jednoduché, ale rychlé. Při 10 dětech v domě se má člověk co otáčet. Ale bylo to moc krásné!!!!

Krásný den
Iva a Michael 3m :roll:

CokeLady  28.05.13 17:29

Ahoj,

plánuji maličkému první oslavu a rozhodla jsem se, že nakonec uspořádáme doma, kde to malinký nejvíc zná. Budeme mít celkem 8 lidí + oslavenec. Přemýšlím, jestli to pojmout nějak designově a vystajlovat i barvy nebo různobarevně a vesele. Můžete hodit nějaké fotky z Vašich narozeninových oslav? Moc díky :*

Kelsey
Hvězda diskuse 41476 příspěvků 28.05.13 22:17

@CokeLady
fotky mám, ale nechtějí se mi sem moc dávat ;)
Ale přikláním se k barevnosti, dcery vždycky nejvíc na oslavě ocenily jídlo co mají nejraději, sladkost, barevný dort, dárky, nafouknuté balonky, barevné talířky a prostírání v nějakém motivu pro děti (papírové Minnie vedly nebo plastové z Ikey máme) prostě vše děcké se jim hodně líbí :palec:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16328 příspěvků 28.05.13 22:23

Rozhodne barvy.Ja vzdycky nafouknu kupu balonku a rozvesim je vsude mozne. Proste vse je barevny, nevkusny, nesladeny, tak, jak se to detem libi. :lol:

Veju123
Kecalka 103 příspěvků 27.03.14 16:50
Pozvánky

Ahojky holky,
potřebovala bych radu. Máte některá z vás zkušenosti s pozvánkama? Jestli jste je kupovali někde, nebo vyrobily? Vůbec nemůžu na netu nic najít. Sháníme pozvánky pro dospělého.. :?

Anonymní  28.06.15 11:53

Ahojte holky, myslíte, že je divné, když všichni v rodině slaví každé narozeniny svých dětí a my ne? Jde o to, že ségry dělají rodinné oslavy, kde příjde i dvacet lidí. My si na to nepotrpíme, dětem uděláme jen malou oslavičku, uděláme dort, dáme dárek a to je vše. Nikoho nezveme, jednak na to nemáme finance a ani si na to nějak obzvlášť nepotrpíme. Rodina nám to, ale dává sežrat. Dost mne to štve. Jak to vidíte vy?

Lejaa
Echt Kelišová 8956 příspěvků 28.06.15 12:04

Je to jen vaše věc..
Ale já osobně dělám synovi taky oslavy (letos teda bude mít teprve druhou) :) Ale dělám to pro něj, chci aby si narozky užil, aby ten den byl pro něj zvláštní a zajímavej, ne jako každej jinej den. Zvem prarodiče a sourozence s partnerkama. Však to nemusí být mejdan roku za tisíce..
My vždycky grilujem, upeču nějakou buchtu, nakrojíme dort, rozděláme brambůrky, nikdo se sem nechodí najíst:))

verulicek  28.06.15 12:10

Ahoj, no u nás to probíhalo tak light, přišla sice babička, děda, strýc, sestřenice…ale nikdy nic velkého, spíš takové posezení u kafi a dortu s tím, že my jako děcka sme si zablbnuli..ale třeba manžel, ti to neslavili nijak, první dort měl ode mě, když mu bylo 24. To mi zas příjde škoda to úplně zasklít..ale za mě, taky nejsem pro honosné oslavy a u nás v rodině se to moc nenosilo. Taky nechápu „miminkovské“ oslavy. Rodinné oslavy začneme praktikovat až bude dítě aspoň ve školkovém věku.

Lejaa
Echt Kelišová 8956 příspěvků 28.06.15 12:16

@verulicek
Tak vzhledem k tomu, že dítě má první narozeniny až v roce, tak se o miminkovských oslavách moc bavit nedá:)))) Syn si je užil moc, teď ve dvou si je užije ještě víc..

verulicek  28.06.15 12:25

@Lejaa já jsem jí v roce oslavu nedělala žádnou, pochybuju, že by něco registrovala. udělala jsem jí dortík se svíčkou, v tom se popatlala a přestože to byly jen piškoty a smetana, tak jí to ani nejelo..nemyslela jsem miminkovské v pravém slova smyslu…ale nechápu, porč nahnat stádo ročních dětí a předstírat hromadnou zábavu, když děti si hry ve skupinkách užijí až kolem 3. roku věku (dřív na to nejsou mentálně vybavené) :nevim: za mě zbytečná kratochvíle, ale proti gustu…jen takové oslavy jsou spíš pro potěch rodičů :nevim:

jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 28.06.15 12:59

Já myslím, že je to každého věc. Někdo to prostě má rád, někdo ne. Pokud ji nechceš dělat, nedělej. Co se týče řečí, prostě řekni, že to tak necítíš. My oslavy děláme, celkem velký, ale třeba já své narozeniny mám chuť přejít. Takže jen malý oběd a hotovo. Nikomu se nemusíš zpovídat.

peta81
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 28.06.15 13:30

Jaj, to je jak u nas ;) my s manželem na nejake slaveni moc nejsme, nemame radi ani velke rodinne seslosti. zato zbytek rodiny, z jeho i z me casti, slavi pomalu i svatky :roll: samozrejme jezdime, ale nezereme to, radsi si ‚nase‘ věci slavime sami v klidu. nevidim to jako problém. nikdo nam nic nevycita, však nas znaji, každý je jiny. a ja si nic diktovat nenecham :jazyk:
syn mel zatím jen jedny narozky, měli jsme je doma jen ve trech, všichni spokojeni.
a rodine se jinak nijak nevyhýbáme, vidame se pomerne často se vsemi, mame v naší rodine dost deti, je to takove vesele. ale velke okazale oslavy, fuj!

Kelsey
Hvězda diskuse 41476 příspěvků 28.06.15 15:07

My děláme pro každé dítě (máme 3) 2×. Jednou s manz. rodici, oni jsou takoví trošku snobi, takže pro ne se dělá separe jen s dortem, protože by ofrnovali nos si sednout s moji rodinou. Letos jsme zkusili společnou a akorát nám všem otrávili odpoledne.
Tu rodinnou oslavu si decka uziji u našich i s hezcim dětským dortem, většinou je to důvod, aby se rodina sešla (bydlime v jiném kraji), něco dobrého se ugriluje, posedíme, prostě se sejdeme
Navíc první dítě je narozené o den později jak švagr, druhé je pouťové dítě, tak tam tradicne jdeme na pout, třetí o 2h.driv než já. Takže skoro společně narozeniny. Tak to spojíme, nám to stačí, pro někoho asi nic moc extra.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Reklama