Negativní test 2016

20.2.16 14:39

negativní test 2016

Ahoj holky, moc se tady neorientuji a tudíž jsem nenašla nejnovější příspěvky na toto téma. Snažíme se s přítelem o miminko ale moc se nám to nedaří. Ted jsem ale měla dostat MS 15.2. dnes je 20.2 a MS nikde, testovala jsem se včera a test byl negativní, chci se jen zeptat, jestli je to tím že je na testování brzy, nebo jestli je to ztracené, nemůžu vydržet, potřebuji se s někým poradit a pokecat…K doktoru jsem objednaná na příští týden. 8o :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4920
20.2.16 15:06

Brzy není, spíš asi nejsi těhotná. Ale nehazej flintu do žita, jednou se určitě dočkáš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.16 15:06

@Káč1234 o Vánocích jsem měla zpoždění ms týden, dělala jsem si 3 tt a všechny negativní, naštěstí jsem těhu nebyla, my už 1,5 roční holčičku máme a na další si chci ještě počkat. Ale klidně těhu být můžeš, zkus testovat za dva dny ráno a uvidíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.16 15:16

No to se ti ani nedivím, že chceš počkat :) Je to u mě neobvyklé, mám to vždy na den přesně.. 8o ale samozřejmě nechci hned tvrdit, že jsem těhotná, co jsem tak četla každá to máme jinak, zkusím to zítra ráno a napíšu. K doktorovi budu muset tak i tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3072
20.2.16 15:54

@Káč1234 Pokud nevíš, kdy jsi měla ovulaci, tak nemusí jít o zpoždění mestruace. Pokud jsi měla ovulaci později než myslíš, tak by se ti posunul i termín menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.16 18:36
@zuza129 píše:
@Káč1234 Pokud nevíš, kdy jsi měla ovulaci, tak nemusí jít o zpoždění mestruace. Pokud jsi měla ovulaci později než myslíš, tak by se ti posunul i termín menstruace.

Je pravda že to až tak nesleduji, kdy mám nebo nemám ovu, páč to si myslím, že bych už neotěhotněla vůbec, snažím se na to nemyslet, nedělat vše pro to abych otěhotněla..Můj názor je, že je to hlavně o psychice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3072
20.2.16 19:44

@Káč1234 No, pokud se snažíš chvíli a máš sex minimálně co druhý den, tak to neřeš. Já mám právě cykly různě dlouhé a sex co druhý den není pro mě zrovna reálný, takže sledování ovulace je pro mě výhodnější. Ale tím, že ji nevíš, tak pak si můžeš říkat, že máš opožděnou MS a přitom to tak třeba vůbec není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.16 10:57
@zuza129 píše:
@Káč1234 No, pokud se snažíš chvíli a máš sex minimálně co druhý den, tak to neřeš. Já mám právě cykly různě dlouhé a sex co druhý den není pro mě zrovna reálný, takže sledování ovulace je pro mě výhodnější. Ale tím, že ji nevíš, tak pak si můžeš říkat, že máš opožděnou MS a přitom to tak třeba vůbec není.

Chápu Vás, já zůstávám u varianty nesledovat to :lol: jinak test dnes z ranní moči byl negativní, mám bolesti břicha ale ne jen pod bříšku ale i strany a vůbec když se třeba ohnu je to dost nepříjemné, nebo když zakašlu, takový tlak…jinak až na to že se mi začali klepat ruce, tak jsem nic jiného nevypozorovala… :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2086
21.2.16 13:31

Ahoj holky,
uz 8 dni mi meska ms. V prvni den vynechani tt negativni. Stale me boli podbrisko a obcas i krece ale ms nikde. Jen mam silny prujem a strasny chute. Prsa citliva nemam, jen vnimam vice pachu. Myslite, ze bych si mohla udelat dalsi test aby tam byli dve //? Moc si miminko prejeme a bojim se, ze test bude opet negativni jako minuly tyden. Dekuji moc za rady a vsem preju stesti. Misa :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.16 16:14

@Míša213 udělej si ho zítra ráno a uvidíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2086
21.2.16 17:50

@anonymka227 nevydrzela sem a udelala ho uz dnes. Mam tam slabyho ducha tak snad rano bude silnejsi. :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10206
21.2.16 19:53

@Míša213 Ahojky a ty vis kdy si mela ovulaci?8 dni po ms mit jen ducha mi prijde málo, nemela si ji později? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.16 08:55

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem na tom podobně, již 9. den mám zpožděnou MS, dělala jsem si již 2 testy a jsou negativní, poslední jsem si dělala 7.den zpoždění. Bazální teplotu mám stále vysokou. 5.2 jsem byla na utz, protože mě 14 dní píchalo v podbříšku, ale podle doktora jsem v pořádku, žádná cysta nic takového tam nemám. V jiné diskuzi jsem četla, že někdo měl pozitivní test až ve 3 týdnů těhotenství, do 3 týdne prý sněhobílo. Tak myslíte, že máme ještě šanci na // :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10206
22.2.16 09:35

@Michaela01111 a kdy byla ovulace vis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2086
22.2.16 09:50

Ja vim kdy jsem mela ovulaci. Navic psalo tady hodne holek, ze mely ducha jeste 8 tyden. Takze sance tady urcite je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama