Negativní test, těhotná?

2
12.5.16 19:25

negativní test, těhotná?

Ahoj, asi je tu na tohle téma dost diskuzí, tak se předem omlouvám, pokud zbytečně spamuju :).

V březnu mi trhali moudrák a následně na to sem dostala antibiotika (hodně často slýchám, jak to ovliňuje HA). V březnu přišla menstruace o den dýl (což u mě bylo divný, protože se mi za celou dobu co beru HA nezpozdila). Pro jistotu sem si udělala test a ten vyšel negativní, takže jsem to nějak víc neřešila, takže další měsíc sem najela bez pauzy na další platíčko (za to by mě můj doktor vážně nepochválil, ale kdo to občas neudělal :mrgreen: ), ale už přes týden mě pobolívá v podbřišku i občas prsa a nejvíc mě zaráží, jaký množství jídla teď zkonzumuju (nejsem žádný velký jedlík :lol: ), tak jsem si, pro jistotu, udělala ještě jeden TT a ten vyšel taky negativní.

Stalo se některý z vás něco podobného? Mám se nervovat, že to byl falešně negativní test? Nechápejte mě špatně, jsem ještě na škole a ani nemám trvalý vztah, takže by to teď opravdu nebylo vhod :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3333
12.5.16 19:28

Negativní test, těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
12.5.16 19:31

Myslím, že to nebude těhotenství… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
12.5.16 19:55

Nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
12.5.16 19:58

Raději se nepřežírej, ať nepřibereš, těhotná nejseš. Opravdu není dne, kdyby toto téma nebylo. Hlavně ty příznaky :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
12.5.16 20:49

@jenika1
Proc hned tak hnusne? Si to necti, kdyz ti opakujici se temata vadi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...