Reklama

Nemám kam jít, Kladno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heylinka
Povídálka 12 příspěvků 06.08.18 11:08
Nemá kam jít, Kladno

Dobrý den,
mám 7 letého syna a nemáme kam jít. Zatím je u mojí sestry, ale má malý byt a ještě k tomu je jejího přítele. Azylový dům je plný mám podanou žádost, ale prý to bude trvat. Co dál?

Reklama

Reakce:

ewes
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 06.08.18 11:10

Obvolat tech azylovych domu vic? Nespolehat se jen na jeden.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 06.08.18 11:14

rodina,pribuz­ni,znami..... :think:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21921 příspěvků 06.08.18 11:22

@Heylinka Kamarádka bydlí takto v domově pro matky,kdy to místo získala přes nějakou nadaci pro maminky v nouzi.Hodně štěstí :hug:

Hadumi
Extra třída :D 13263 příspěvků 06.08.18 11:24

Moc toho, co dál, není. Máš možnost si sehnat nějaký pronájem? Zkoušet obvolat azyláky v okolí.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 06.08.18 11:35

Podnájem? Syn je velký, může být ve škole, v družině, na příměšťáku a ty pracovat? Co spolubydlení s nějakou jinou maminkou v nouzi?

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 06.08.18 11:36

zkus červení kříž, člověka v tísni

_0812_
Kecalka 476 příspěvků 06.08.18 11:39

Co se jít poptat na sociálku, jestli by ti nepřidělili nějaký sociální byt?

Božislava
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 06.08.18 12:05
@Heylinka píše:
Dobrý den,
mám 7 letého syna a nemáme kam jít. Zatím je u mojí sestry, ale má malý byt a ještě k tomu je jejího přítele. Azylový dům je plný mám podanou žádost, ale prý to bude trvat. Co dál?

Kde jste byli do teď? 8o

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 06.08.18 12:21

Zkusila bych zavolat krizovou linku, kde navedou. Tohle prece nekdo musi resit :think:

Hadumi
Extra třída :D 13263 příspěvků 06.08.18 12:26

@lucka.Kr nemusí se to řešit, krajní situace je ta, že se dítě dá do pěstounky nebo děcáku (nebo jestli je otec?) a matka bude shánět bydlení. Bude se hlavně řešit to dítě, to že máma nemá, kde bydlet, je celkem vedlejší.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 06.08.18 14:22

@Heylinka Zajdi na sociálku poradí… existují prizpevky na bydlení…a kdo ví co ještě…přeji hodně štěstí.

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 07.08.18 14:39
@Heylinka píše:
Dobrý den,
mám 7 letého syna a nemáme kam jít. Zatím je u mojí sestry, ale má malý byt a ještě k tomu je jejího přítele. Azylový dům je plný mám podanou žádost, ale prý to bude trvat. Co dál?

Ahoj zakladatelko, chtela jsem se zeptat, co je u tebe noveho? :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama