Nemám kam jít, Kladno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Heylinka
Povídálka 15 příspěvků 06.08.18 11:08
Nemá kam jít, Kladno

Dobrý den,
mám 7 letého syna a nemáme kam jít. Zatím je u mojí sestry, ale má malý byt a ještě k tomu je jejího přítele. Azylový dům je plný mám podanou žádost, ale prý to bude trvat. Co dál?

Reakce:
ewes
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 06.08.18 11:10

Obvolat tech azylovych domu vic? Nespolehat se jen na jeden.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 06.08.18 11:14

rodina,pribuz­ni,znami..... :think:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 06.08.18 11:22

@Heylinka Kamarádka bydlí takto v domově pro matky,kdy to místo získala přes nějakou nadaci pro maminky v nouzi.Hodně štěstí :hug:

Hadumi
Extra třída :D 13686 příspěvků 06.08.18 11:24

Moc toho, co dál, není. Máš možnost si sehnat nějaký pronájem? Zkoušet obvolat azyláky v okolí.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 06.08.18 11:35

Podnájem? Syn je velký, může být ve škole, v družině, na příměšťáku a ty pracovat? Co spolubydlení s nějakou jinou maminkou v nouzi?

iiiv
Extra třída :D 11108 příspěvků 06.08.18 11:36

zkus červení kříž, člověka v tísni

_0812_
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 06.08.18 11:39

Co se jít poptat na sociálku, jestli by ti nepřidělili nějaký sociální byt?

Božislava
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 06.08.18 12:05
@Heylinka píše:
Dobrý den,
mám 7 letého syna a nemáme kam jít. Zatím je u mojí sestry, ale má malý byt a ještě k tomu je jejího přítele. Azylový dům je plný mám podanou žádost, ale prý to bude trvat. Co dál?

Kde jste byli do teď? 8o

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 06.08.18 12:21

Zkusila bych zavolat krizovou linku, kde navedou. Tohle prece nekdo musi resit :think:

Hadumi
Extra třída :D 13686 příspěvků 06.08.18 12:26

@lucka.Kr nemusí se to řešit, krajní situace je ta, že se dítě dá do pěstounky nebo děcáku (nebo jestli je otec?) a matka bude shánět bydlení. Bude se hlavně řešit to dítě, to že máma nemá, kde bydlet, je celkem vedlejší.

Annabela11
Závislačka 3028 příspěvků 06.08.18 14:22

@Heylinka Zajdi na sociálku poradí… existují prizpevky na bydlení…a kdo ví co ještě…přeji hodně štěstí.

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 07.08.18 14:39
@Heylinka píše:
Dobrý den,
mám 7 letého syna a nemáme kam jít. Zatím je u mojí sestry, ale má malý byt a ještě k tomu je jejího přítele. Azylový dům je plný mám podanou žádost, ale prý to bude trvat. Co dál?

Ahoj zakladatelko, chtela jsem se zeptat, co je u tebe noveho? :srdce:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >