Červený flek na lýtku v 32tt

Anonymní
18.7.21 17:36

Nemusím mít obavy? 32 Týden

Pěkný den maminky co to prosím může být? Mám to cca 5 dnů nebolí to nic klíště jsem neměla. Jsem těhotná 32 týden a mám obavy neboť mě i každý den chytají do lýtek křeče nebo nohu chvíli necítím neumím to popsat. Děkuji. Mažu to od včera fenistilem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2545
18.7.21 18:00

A proč to mažeš fenistilem, svedi te to, je to vyrážka?

Jinak já jsem měla podobnej flek jednou, přehnala jsem to se sportovním tancem (hodně, ale jako fakt hodně), a asi mi nějak popraskaly žilky 8o měla jsem i modřinky po nohách, jak jsme sebou porad házeli o zem a tak :oops: :lol: vypada to jako z boreliozy, ale u mě to nebylo, dělali mi i testy. Bylo to fakt z té námahy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
18.7.21 18:05

Já sem podobný měla jako reakci na praci prostredek, zmizelo to když sem ho přestala pouzivat nicméně v těhotenství bych nic neriskovala asla s tím k lékaři…ideálne rovnou na kožní…křeče v nohou jsou celkem normální zvlášť takhle v pokročilém těhotenstvi a v těchhle vedrech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 18:18

Byla jsem u lékaře na infekčním řekl že kdyby to byla borelioza tak že by to bylo větší i když je to v kruhu bílé trošku mám to hlídat a kdyby se to zvětšovalo dal mi recept na Zinnat. Tak se modlím at to nic není nesvědí to nic a o klíštěti nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
4815
18.7.21 23:09
@Anonymní píše:
Byla jsem u lékaře na infekčním řekl že kdyby to byla borelioza tak že by to bylo větší i když je to v kruhu bílé trošku mám to hlídat a kdyby se to zvětšovalo dal mi recept na Zinnat. Tak se modlím at to nic není nesvědí to nic a o klíštěti nevím.

Stopa po kousnutí infekčním klíštětem (nebo komárem, ti boreliózu taky přenášejí) vypadá úplně jinak. Tohle bude nějaký drobný ekzém nebo reakce na nějaký mycí prostředek apod.

Křeče jsou běžné. Kup si magnesium v tabletách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat