Reklama

Nimenrix reakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jdl
Nováček 2 příspěvky 22.11.17 22:42
Nimenrix reakce

Ahoj maminky, chtela jsem se zeptat, jake melo vase ditko reakce na ockovani vakcinou nimenrix, dceri jsou 3 roky a chtela bych ji naockovat, jen se bojim co to s ni udela. Dekuji moc za odpovedi.

Reklama

Reakce:

Katerina308
Kecalka 473 příspěvků 42 inzerátů 23.11.17 06:33

Očkovala jsem 15m dítě a nic jsem nepozorovala. Chci očkovat i 4leté dítě, ale zatím má vždy rýmu nebo kašel, když mám termín očkování :roll:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 23.11.17 08:26

Nechala jsem čtyřletou dceru naočkovat v létě a v pohodě, žádný reakce jsem si nevšimla. TAky jsem se trochu bála, protože měla rok před tím očkovaný bexsero a to jí asi tři dny bolela ruka.

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 23.11.17 20:10

Očkovali jsme v létě tříleťáka a pohoda :pankac:

Jdl
Nováček 2 příspěvky 25.11.17 15:54

Jo tak moc dekuju, taky ji to necham v pondeli pichnout :)

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 19.03.18 20:36

Zdravím. Někdo kdo očkoval a jaká byla reakce?

Taciras
Extra třída :D 10918 příspěvků 19.03.18 21:06

Dávala jsem oběma dětem, reakce nikterak významná (ty horší si pamatuju).

lucenka
Vesmírná mluvilka 32068 příspěvků 20.03.18 04:15

Z očkování mám dost respekt, ale tohle jsme mu nechala dát a naštěstí bez reakce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >