Nimenrix reakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jdl
Nováček 2 příspěvky 22.11.17 22:42
Nimenrix reakce

Ahoj maminky, chtela jsem se zeptat, jake melo vase ditko reakce na ockovani vakcinou nimenrix, dceri jsou 3 roky a chtela bych ji naockovat, jen se bojim co to s ni udela. Dekuji moc za odpovedi.

Reklama

Reakce:

Katerina308
Kecalka 452 příspěvků 158 inzerátů 23.11.17 06:33

Očkovala jsem 15m dítě a nic jsem nepozorovala. Chci očkovat i 4leté dítě, ale zatím má vždy rýmu nebo kašel, když mám termín očkování :roll:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 23.11.17 08:26

Nechala jsem čtyřletou dceru naočkovat v létě a v pohodě, žádný reakce jsem si nevšimla. TAky jsem se trochu bála, protože měla rok před tím očkovaný bexsero a to jí asi tři dny bolela ruka.

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 23.11.17 20:10

Očkovali jsme v létě tříleťáka a pohoda :pankac:

Jdl
Nováček 2 příspěvky 25.11.17 15:54

Jo tak moc dekuju, taky ji to necham v pondeli pichnout :)

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 19.03.18 20:36

Zdravím. Někdo kdo očkoval a jaká byla reakce?

Taciras
Extra třída :D 10667 příspěvků 19.03.18 21:06

Dávala jsem oběma dětem, reakce nikterak významná (ty horší si pamatuju).

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31205 příspěvků 20.03.18 04:15

Z očkování mám dost respekt, ale tohle jsme mu nechala dát a naštěstí bez reakce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama