Nimenrix reakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jdl
Nováček 2 příspěvky 22.11.17 22:42
Nimenrix reakce

Ahoj maminky, chtela jsem se zeptat, jake melo vase ditko reakce na ockovani vakcinou nimenrix, dceri jsou 3 roky a chtela bych ji naockovat, jen se bojim co to s ni udela. Dekuji moc za odpovedi.

Reakce:

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 23.11.17 06:33

Očkovala jsem 15m dítě a nic jsem nepozorovala. Chci očkovat i 4leté dítě, ale zatím má vždy rýmu nebo kašel, když mám termín očkování :roll:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 23.11.17 08:26

Nechala jsem čtyřletou dceru naočkovat v létě a v pohodě, žádný reakce jsem si nevšimla. TAky jsem se trochu bála, protože měla rok před tím očkovaný bexsero a to jí asi tři dny bolela ruka.

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 23.11.17 20:10

Očkovali jsme v létě tříleťáka a pohoda :pankac:

Jdl
Nováček 2 příspěvky 25.11.17 15:54

Jo tak moc dekuju, taky ji to necham v pondeli pichnout :)

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 19.03.18 20:36

Zdravím. Někdo kdo očkoval a jaká byla reakce?

Taciras
Extra třída :D 11123 příspěvků 19.03.18 21:06

Dávala jsem oběma dětem, reakce nikterak významná (ty horší si pamatuju).

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32837 příspěvků 20.03.18 04:15

Z očkování mám dost respekt, ale tohle jsme mu nechala dát a naštěstí bez reakce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >