Nosítka Suppori a Wacotto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klos
Povídálka 19 příspěvků 21.12.16 09:12
Nosítka Suppori a Wacotto

Ahoj holky, prosím, nemáte některá zkušenosti s těmito nosítky? Viděla jsem nedávno paní, co měla Suppori a přišlo mi to celkem fajn, hlavně pro dítě, které dělá i nějaké ty krůčky a občas ho můžu poponášet (starší dcera). Tak jsem si to vyhledala na netu, našlo mi to nějaký obchod, tam jsem objevila ještě Wacotto, to mi přijde taky fajn, ale jak říkám, nevím o žádných zkušenostech. Pro mladší dceru bych i uvažovala o Pittari Wrap, nemám ale žádné recenze, tak prosím někoho, jestli by mi k tomu mohl něco napsat. Jde mi hlavně o to, že bych ráda děti nosila - tu starší spíš poponášela, když jdeme třeba do obchodu. Jenže klasické šátky se mi prostě nelíbí, je pro mě děs to uvázat a ani se mi nelíbí ty látky, no. :-( A případně právě, aby to bylo i skladné. Proto mě zaujalo to, co jsem našla. Bohužel jsem nikdy na nikom nic takového neviděla. Tu paní se Suppori jsem tedy drze zastavila :-D Moc děkuji.

Reakce:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 21.12.16 09:35

Zkušenost nemám, ale ze zvědavosti jsem teď projela net a moc se mi to nelíbí, stejně se furt to dítě musí držet, raději bych si pořídila RS šátek - to máš předvázaný, jen hodíš přes rameno a vzorů je strašně moc, tkaže věřím, že si vybere každý…

a nebo na poponášení onbuhimo - jednoduché skladné nosítko, vhodné pro chodící dítka

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.12.16 09:58

@klos pořiď raději RS šátkové, to jen nahodíš a hotovo.. nebo onbuhimo - zacvakneš a jdeš. Tohle je dosti pochybné :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.12.16 09:59

@catherine100 :mrgreen: aniž bych předtim koukla, tak odpovím a teď zjišťuji, že jsi psala úplně to samé :lol:

klos
Povídálka 19 příspěvků 21.12.16 11:33

Prd se v tom vyznam, no :-(

klos
Povídálka 19 příspěvků 21.12.16 11:40

Ona ta pani to Suppori prave taky jen mela prehozene pres rameno, uplne mi neva, ze bych mela malou pridrzovat, je fakt, ze kdyz si to tak predstavim, tak instiktivne bych ji asi stejne pridrzovala at je v cemkoliv, no tezko rict, kdo se v tom ma vsem vyznat :lol: na tu mensi dost vazne o tom Pittari uvazuji, to se mi fakt libi, cim vic si to prohlizim.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 21.12.16 12:56

@martina.se :pankac: :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >