Nosnost ledničky, jak ji zjistím?

2424
5.4.16 16:32

Nosnost ledničky

Holky, mám takový netypycký dotaz…jako nosnost má obyčejná vysoká lenička s mrazákem? má to někde vzadu napsané? Jde o to, že chceme kvůli úspoře místa postavit na ledničku skříňku na víno. je malá, ale poměrně těžká. Kolik váží nevím, ae unesu ji. váží asi na váhu těch vín, tj asi jako dvě basy piv, řekla bych… myslíte, že to lednička snese? měla by, ne? Mám trochu obavy, ale přítel je nadšený jak to dobře vymyslel…

Dáváte na ledničku něco těžšího?

my tam měli vždycky krabice s léky, vercajk, kytku… no tohle by bylo těžší…

Nebo se to vysloveně nesmí? (však sušička s pračkou jdou taky „naskládat“ na sebe, takže teoreticky by problém být neměl… :nevim: :D díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7932
5.4.16 16:48

Zjišťovala jsem to, když jsme na ni chtěli postavit mrazák. Ptala jsem se přímo v Boschi a tam mi řekli, že oficiálně mi to doporučit nemůžou, ale že při přepravě stojí 3 lednice na sobě, tj. spodní unese váhu dvou lednic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2424
5.4.16 16:58
@chaarleene píše:
Zjišťovala jsem to, když jsme na ni chtěli postavit mrazák. Ptala jsem se přímo v Boschi a tam mi řekli, že oficiálně mi to doporučit nemůžou, ale že při přepravě stojí 3 lednice na sobě, tj. spodní unese váhu dvou lednic.

3 lednice na sobě :lol: super, to mi stačí a chápu, že v krámu mi to doporučovat nemůžou. Právě proto se ptám zde :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
5.4.16 17:04

My jsme tam nakonec ten mrazák nedali, protože má menší půdorys, takže by stál opravdu jen na té horní desce (nerozkládala by se váha i do boků)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
5.4.16 17:26

@Niemeyer Určitě bych to podložila nějakou deskou, právě z důvodu, jak píše @chaarleene, aby se váha rozložila na plášť lednice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2424
5.4.16 18:29
@Anturie píše:
@Niemeyer Určitě bych to podložila nějakou deskou, právě z důvodu, jak píše @chaarleene, aby se váha rozložila na plášť lednice.

to je dobrý nápad! ta polička je také menší..díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama