Nosohltan - jak ulevit

294
8.1.13 13:15

Nosohltan - problém

Ahoj holky, prosím poradte! :zed: Už 5 dní beru ATB na nosní dutiny. Už jsem v pořádku, nic mi není, ale furt kašlu a chraptim. Žádný hleny v dýchac. cestách nemám, ale příjde mi, jako kdyby spíš v tom nosohltanu. :zed: Nemůžu spát, jen chraptim a bolí mě z toho celý tělo :x Nevíte co stím, co by mi alspon trochu ulevilo? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5639
8.1.13 13:30

Resim to same :) Od Vanoc jsem mela antibiotika na zanet prudusek a k tomu se pridal zanet dutin.Ted uz jsem udajne podle testu zdrava, nicmene mam porad uteovany nos a nic nesmrkam. Jakoby to mam vzadu v nose.Ani me nic neboli, jen nemuzu dychat nosem a jsem z toho takova cela unavena a rozbolavena.Co s tim, netusim :(.Vyplachuji Vincentkou a na noc Muconasal plus, to zabira na celou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
29.4.14 09:17

Zdravím, potřebuju poradit. V noci jsem začala pšikat, a spustila se mi šílená rýma a nakonec to skončilo ucpaným nosem. Pak se přidala bolest vrchního patra v ústech úplně v zadu :( Ráno se probudím a taková bolest hlavy :( Je možné, že to může být zánět nosohltanu? A je možné, aby to bylo od alergie? Poslední dva týdny je to pšikání a ta rýma neskutečná i lechtání vrchního patra v ústech. Díky. Nerada chodím k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
29.4.14 09:31

@sjuzenn Řeším každé jaro to samé - alergie na břízu. Bolí mě jakoby mezi nosem a ústy. U lékaře jsem to neřešila, balím si krk, piji teplý čas s citronem a pomáhají mi bonbony Anticol. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3806
29.4.14 12:46

Je možné, že je to z alergie. Já to mám také a už téměř měsíc. Pomáhá mi, když si vykloktám slanou vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama