Kde objednat dort Praha

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Beaumont
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 10.04.17 21:05

Já se tomu taky věnují. Severní část Prahy a okolí. Kdo by měl zájem, pošlete SZ a poslu link kde se můžete podívat na moji tvorbu.

Leonisek1
Kecalka 104 příspěvků 10.04.17 22:19

@Kristyna.tyna co znamená levně?? levné může být třeba piškot s pudinkovým krémem.. ale když chcete i chutný a třeba i s ovocem, tak to fakt levné nebude :( teď jsem dělala dorty mamce k narozeninám, dva maličké a jen na nákladech jsem byla na více než 500,– bez energie a práce..

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 06.10.17 23:54

@Beaumont jeeee odkud přesně jste? Potřebuju dortík pro mou 4 letou dcerku j má rozeninam.

Beaumont
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 10.10.17 21:36

@BB zlaticko Dobrý den,
Severní část Prahy (kobylisy a pod). Nebo pak ÚnL, Děčín a okolí.

katacej
Nováček 1 příspěvek 08.02.18 08:31

Ahoj, zdravím všechny :mavam: Při brouzdání a hledání internetem jsem našla tuto stránku **** Tak třeba se někomu taky bude hodit ;) :think:

edit admin - odstraněn odkaz

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Šéf tanečníků StarDance Onder mění ansámbl. Jak dopadla jeho ex Hunčárová?

Oblíbená taneční show StarDance již nebude jako dřív. Šéf tanečníků Jan Onder... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama