Obnošené oblečení

847
8.2.07 14:18

Obnošené oblečení

Chtěla jsem se zeptat, co děláte s obnošeným oblečením po dětech. Mám ho doma už dva Space Bagy, ale i když jsem to chtěla prodat celé komplet přes Annonci, tak se nikdo neozval. Sekáče v okolí nemají zájem, mají vlastní dodavatele. Něco mám značkové a většinu v dobrém stavu, ale nemůže se toho zbavit a v okolí nemá nikdo holčičky nebo mají oblečení po předchozím mimču. Co s vašimi oblečky děláte vy (samozřejmě když si je nechcete schovat) ?????

Dík Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tattiana
8.2.07 14:22

:D :D :D ahojky, no po holce jsem to půjčené povracela a přidala i to nové a větší věci schovávala. Naštěstí už mám sousedku samoživitelku s 2holkama, tak už to všechno rozdávám a schovávám jen věci v neutrální barvě pro malého … Ale komu budu dávat věci po malém, to netuším …

Opravdu nemáš v okolí či v rodině nějaké vděčné zájemce??? Jinak Ti fakt neporadím … :cry: , ale vím, co to je doma schovávat kupu nošených oblečení a botiček :?

• Nahlásit
  • Citovat
36
8.2.07 14:31

Ahoj,tak já mám zatím jedno dítě tak to neřeším ale co takhle zkusit nějakej baby bazar přez internet.Třeba eMimi je dobrý,tam jsem toho celkem dost viděla a vypadá to že se to prodává.Zkus se tam mrknout,inzerce je zadarmo tak za zkoušku nic nedáš.Já teda aspoň řeším všechno přez net.Hodně zdaru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
8.2.07 14:33

Ahoj, mám tip, kde pěkné věci určitě rychle prodáš :)

www.mimibazar.cz

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
8.2.07 14:35

a pokud nechceš za to peníze, tak to dej do vaší místní charity, oni to ve spolupráci se sociálkou dávají maminám, co nemají peníze na výbavičku a tak…
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17213
8.2.07 15:04

Já mám o 8 let a o 10 let mladší sestry, čili všechno schovávám pro ně. Už mám narvané všechny horní skříně, tak doufám, že se brzy něco urodí, abych se toho zbavila :o)) Jinak je mi líto cokoliv vyhodit, takže vyhazuju jen věci vyloženě zničené. Nekupuju skoro nic, protože mám přísun od kamarádky a starší ségry, takže oblečení ani neunosíme.
Jiřina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.2.07 23:15

Přes annonci se toho asi moc neprodá. Mimibazar je dobrej, ale prodáš spíš značkové a kousky s vyšší pořizovací cenou (bundy, oteplováky, kalhoty). O obnošená neznačková body, trika, trika, tepláky a dupajdy moc zájem není, leda hooodne levne a otázka je, zda se to vyplatí. Já kousky co jsem schopná prodat za 200 Kč a více prodám, ostatní daruji kamarádkám flekaté či více obnošené věci vyhazuji.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
1293
8.2.07 23:18

Ahoj,
taky bych doporučila mimibazar. Zvlášť když píšeš, že máš věci značkové. Hlavně se vyplatí dávat tam „sezónní věci“,např. na jaře se moc neprodá zimní bunda atd… ale to by Tě určitě napadlo i beze mě :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.11 11:32

Ahoj, ja cekam holcicku, jestli by jses neceho chela zbavit, rada bych si neco vzala, nejsem na tom nejlepe , abych mohla kupovat nove oblecky… Predem moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenyka
6.2.12 14:46

Nově můžete věci darovat do takových speciálních obchodů - darujete zboží a oni roztřídí co dají na charitu a co dají znovu na prodej a peníze pak slouží zase na dobré věci. Darovat můžete: ODĚVY - dámské, pánské, dětské, letní, zimní…, KNIHY, CD, DVD, GRAMOFONOVÉ DESKY, BIŽUTERII, DĚTSKÉ HRAČKY, FUNKČNÍ ELEKTRONIKU, HUDEBNÍ NÁSTROJE, UMĚNÍ - obrazy či jiné výtvory ATD. V Ostravě je Žebříkův obchod http://www.zebrikuv-obchod.cz/, v Plzni BuŤi http://www.cesky-zapad.cz/buti a v Praze Sue ryder http://www.sue-ryder.cz/…obchody.html

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama