Reklama

Obří akvárium v Hradci Králové - a co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 15.02.17 14:11
Obří akvárium v HK a co dál?

Mám dotaz ohledně Obřího akvária v HK.Za dva týdny tam máme sraz z kamarádkou a zajímalo by mě, jestli to stojí opravdu za vidění a pokud jo, tak na jak dlouho to tam tak je?
Taky bych chtěla vědět, co dál v okolí HK stojí za to skouknout, když už tam budeme?
Pokud možno nějaká místa, kam se dá i s dětma a nebudou se nudit.
Děkuju.

Reklama

Reakce:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 15.02.17 14:23

Ahoj, no, tak za mě nic moc… Jako vidět dobrý, o tom žádná, ale je to malé a za chvilku jste venku… Jinak v HK se razí hodně do Tonga - v hyperalbertu… Případně Orlicepark má svoje jakési hřiště uvnitř budovy v patře a hned vedle je i restaurace. Ozvou se Ti tu určitě i další maminy, ale za mě Obří je fakt pár minut a odchod… :think:

kaja00
Extra třída :D 13432 příspěvků 15.02.17 14:24

V obřím akváriu jsem nebyla, ale co jsem slyšela od známých, tak říkali, že nic moc :think: Hodně je chválené Tongo http://www.tongohradec.cz . Pak doporučuji návštěvu Bílé věže, je teď nově zrekonstruovaná, krásný výhled na město.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 15.02.17 14:36
@Xiraxinek píše:
Ahoj, no, tak za mě nic moc… Jako vidět dobrý, o tom žádná, ale je to malé a za chvilku jste venku… Jinak v HK se razí hodně do Tonga - v hyperalbertu… Případně Orlicepark má svoje jakési hřiště uvnitř budovy v patře a hned vedle je i restaurace. Ozvou se Ti tu určitě i další maminy, ale za mě Obří je fakt pár minut a odchod… :think:

Aha, tak to asi nic, to tam nepůjdeme, dávat vstupné a být hned venku, navíc nevim, jestli se to dceři bude vubec líbit, když tam budem jen na chvíli, no, to nevadí, byl to takový typ.
To Tongo už mě taky napadlo, uvidím, domluvim se s kámoškou. Ale díky moc.

Aliik
Echt Kelišová 8250 příspěvků 15.02.17 14:42

Obří akvárium je krásné, ale je na chviličku. Ve vilce si pan majitel splnil sen a udělal si veeliké akvárko s mnoha rybami, jde se kolem něj nahoře a pak dole tunelem. Prohlídka je komentovaná a trvá 30 minut. Nahoře je pak ještě kavárna a menší akvárka, dá se tam příjemně posedět ;)
Pokud bude krásně, doporučím mezi HK a Pardubicemi hrad Kunětická hora nebo opačným směrem zámek Hrádek u Nechanic, oba mají krásné okolí. Přímo v HK je pro děti Tongo, akvapark, nebo klasicky staré město a projít se ;)

Xymena
Povídálka 24 příspěvků 15.02.17 15:04

Me se tam libilo, ale akvaristika je mi blizka, a byli jsme tam ve skupine podobne postizenych dospelaku.

Jinak treba ti tohle pomuze pri rozhodovani:

https://rybicky.net/clanky/1476-

https://www.youtube.com/watch?…

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 367 inzerátů 16.02.17 08:05

My jsme byli v létě a není to špatné, ale na Prahu či zahraniční akvária to nemá. Děti se nejvíc vyřádily na venkovním hřišti které se podobalo hradu. Bylo to mimo centrum nedaleko hřbitovů a odpočinkových tras pro kola a brusle.

kaja00
Extra třída :D 13432 příspěvků 16.02.17 08:49

-

Příspěvek upraven 30.06.17 v 21:41

Katteska
Stálice 55 příspěvků 16.02.17 09:17

Labyrint divadla Drak (přes školní rok možná jen o víkendu, nevím jiste),
informační centrum ČEZ u hučaku (jsou tam různé interaktivní prvky, třeba jak vzniká tornádo, jak funguje solární energie…),městská knihovna (pěkně dětské oddělení s dětským koutkem :) ). A jinak doporučuji to Rytířské hradiště, ale je to trochu dál z centra.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 16.02.17 12:34

Holky, tak moc děkuji za typy, určitě si z toho vybereme ;),ještě to proberu s kámoškou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama