Odrážedlo a zničené boty

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
416
8.10.21 12:52

Odrážedlo a zničené boty

Zdravím,

má někdo tip, jak opravit (alespoň nějak efektivně „na oko“ zalátat) špičky na kožených nebo koženkových botách sedřené z odrážedla?
Syn si vezme jednou jedinkrát boty a hned ten den je ve školce zničí :-(

A máte tip na boty, které jsou vůči odrážedlům imunní? :-)

Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4082
8.10.21 12:54

Existují chrániče na boty, dělá myslím firma BIG a mají je na spoustě eshopů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
8.10.21 12:54

Těžko říct, mladá si špičky okope i pěšky cestou na autobus a nový boty za týden vypadaj jak kdyby jsme je vytáhli někde z popelnice :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6315
8.10.21 12:57

Keeny dcera nezničila ani na odražedle. Jak botasky, tak sandále

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35416
@Fircon píše:
Zdravím,

má někdo tip, jak opravit (alespoň nějak efektivně „na oko“ zalátat) špičky na kožených nebo koženkových botách sedřené z odrážedla?
Syn si vezme jednou jedinkrát boty a hned ten den je ve školce zničí :-(

A máte tip na boty, které jsou vůči odrážedlům imunní? :-)

Díky.

To bych taky ráda věděla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252

Já dala do školky boty náhradní, takove kde mi bylo jedno, ze si to prodre, když udělal díru, chodil na zahradu s děravou špičkou no. Na procházky měl pak lepší, ale on byl schopný znicit drahé boty za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
8.10.21 13:05

Já potřebuju něco jako celoročky, na jaro a podzim.
Nejlepší jsou tenisky s gumovou špicí, ale s hadrovýma teniskama ho do 10 stupňů nepustím :-)

Gumové chrániče jsou také dobré, ale tak na „doma“. Ve školce by si to asi zapomněl dávat.

Příspěvek upraven 08.10.21 v 13:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
8.10.21 13:06

Chranice, ale nevim, jak do skolky, prisly mi spise na pouzivani s rodici (sam nasadil, sundal apod)

Dcera ma jedny „slusne“ pohorky opravdu do terenu nebo i vyletni chozeni po hradech a zamcich apod a pak jedny „na litacku“, protoze v cca 3 letech dokazala kvalitnim pohorkam zrusit - uplne prodrit spicky za 14 dni (bez odrazedla, jezdila uz na kole a nikdy nebrzdila spickama), dodnes nechapu jak… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27019
8.10.21 13:08

Měli jsme odrážedlo s brzdou a trvala jsem na tom, aby ji používali a nebrzdili botama.
Jezdili hodně, ale boty mi nikdy na odrážedle nezničili.

První vyloženě zničné boty máme teď, kluk má od půlky června trakingové boty Alpine. Tahá je všude a na všechno a jak hraje s klukama fotbal, zak začíná mít fest okopanou/odlepenou špičku. Jelikož z nich ale stejně bude odrůstat a brzy přesedláme na zimní, tak mě to ani tolik netrápí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4082
8.10.21 13:12

@Fircon Tak je může nechat na botách, nemusí je sundávat a nandavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6315
8.10.21 13:14
@Fircon píše:
Já potřebuju něco jako celoročky, na jaro a podzim.
Nejlepší jsou tenisky s gumovou špicí, ale s hadrovýma teniskama ho do 10 stupňů nepustím :-)

Gumové chrániče jsou také dobré, ale tak na „doma“. Ve školce by si to asi zapomněl dávat.

Příspěvek upraven 08.10.21 v 13:06

https://detska-obuv.heureka.cz/…es-greenery/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
8.10.21 13:20

@Svistice jenze oni jezdí ve školce a tam odrážedla s brzdou nemají, to je ten problém. Když sem se synem byla sama, tam sem ho ohlídala jak jede a jak má nohy, ale ve školce vyběhli na zahradu, vytáhnul z domku odrážedlo a jezdil po betonovém place a učitelka fakt nebude hlídat 30 dětí jak kdo brzdí, navic kolikrát jezdil i jako předškolák na těch motorkách pro mimina a tahal nohy za sebou jak na to byl velký, to pak stačilo dopoledne ve školce na zahradě a bylo po botách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5072
8.10.21 13:22

Ja se tvarim, ze to nevidim. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23483
8.10.21 13:29

Za poslední měsíc mi dcerka oddělala dvoje boty. Tak jsem se naštvala, vytáhla starý zimní kozačky po sestře a na odrážedlo může nosit jen tyhle. Sice jsou odřený, ale ne prodřený. Dala bych dítěti do školky druhý boty a befel, že si je má brát pokud jdou na zahradu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16279
8.10.21 13:31

@Fircon dcera ve školce to samé. Fungl nové boty měla odpoledne prodřené. Když takhle zlikvidovala druhé, dostala chrániče, které z těch bot nesundavala. Jen na mokré dlažbě to klouzalo, takže při dešti musela z těch dvou schodů ve školce chodit opatrně.

Doma na odrážedle jezdila v pohodě, ale ve školce měli nějaké opravdu malé a děti dělaly závody na dlouhém chodníku. No, zakažte jí to, když se tak dobře bavila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat